Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/haberstand.com/public_html/wp-content/themes/haber/header.php on line 111

Karpuzcu “Yenge Doğru Söylüyor” Dedi Cinayet Çıktı!

  • 24 Ekim 2018
  • 525 kez görüntülendi.
Karpuzcu “Yenge Doğru Söylüyor” Dedi Cinayet Çıktı!
Konu Altı

Kocasını öldüren 2 çocuk sahibi Nurcan Saraç, mahkemede yaptığı savunmasında kocasıyla birlikte karpuz alırken, o karpuz iyi değil dediğini, kendisinin ise iyi olduğunu isterse karpuzcunun karpuzu keseceğini söylediğini, bunun üzerine karpuzcu “yenge doğru söylüyor” dediğini, ardından ise kocasının kıskançlık krizi geçirdiğini aktardı.

Olay, 4 Haziran 2018 tarihinde sabah meydana geldi. Kepez ilçe sınırlarında yer alan Karşıyaka Mahallesi 3930 Sokak’ta gelişen olayda 3 yıldır evli olan Nurcan Saraç ve Cengiz Aydın arasında kıskançlık sebebiyle tartışma çıktı.

Alkol alan Aydın ve Saraç arasında yaşanan tartışma, büyüdü ve şiddet halini aldı. Cengiz Aydın’ın kendisine saldırmasıyla birlikte mutfaktan bıçak alan Nurcan Saraç, kendisini yatak odasına kilitleyerek 155’i aradı.

Ardından ise Aydın, Saraç’ın odasının kapısını kırdı ve içeri girdikten sonra kadını boğmaya çalıştı. Bu esnada Saraç, Aydın’ın kalbinden bıçakladı ve 112 sağlık ekibini aradı. Ambulansla hastaneye kaldırılan Cengiz Aydın, tüm müdahalelere rağmen hayata gözlerini yumdu. Ardından ise gözaltına alınan Saraç, tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Antalya 6. Ağır Ceza Mahkemesi’nde gerçekleştirilen ilk duruşmaya, hakkında 24 yıl hapis istemiyle dava açılan Nurcan Saraç, Cengiz Aydın’ın annesi ve babası ve yine tarafların avukatları katılım gerçekleştirdi.

Kucağında 2 yaşındaki kız çocuğuyla birlikte hakimin karşısına çıkan Nurcan Saraç, duruşma boyunca gözyaşlarına hakim olamadı. Yaptığı savunmada, biri eski eşinden olmak üzere 2 çocuğu olduğunu anlatan Saraç, son zamanlarda maddi durumlarının iyi olmadığını ve kocasının çok kıskanç bir insan olduğunu, aynı zamanda da alkol aldığını aktardı. Tüm parayı içkiye verdiğini anlatan Saraç, o gün pazara gitmek istediğini, kendisinin ise istemediğini söylediğini belirtti.

Ardından ise kendisini arayıp “hazırlan pazara gidiyoruz” dediğini aktardı. Pazara gittiklerini ve karpuz almak için bir yerde durduklarını, ardından ise kocasının o karpuzun iyi olmadığını söylediğini, kendisinin ise kestirip bakabileceklerini ilettiğini bunun üzerine karpuzcunun ise “yenge doğru söylüyor” dedikten sonra kocasının kıskançlık krizine girip, pazar yerinde bağırdığını anlattı. Çocuğun arabasıyla ayağının üzerinden geçtiğini anlatan Saraç, ardından eve gittiklerini belirtti.

Cengiz Aydın’ın evin balkonunda alkol tükettiğini belirten Saraç, çocukların fotoğrafı üzerine arkadaşlarıyla mesajlaştığı esnada çocukları yatırdığını ve Cengiz Aydın’ın yanına geldiğini ve kimle mesajlaştığını sorduğunu ve küfür etmeye başladığını iletti.

Kendisine zarar vermesin diye onu itip mutfağa kaçtığını ve eline bıçak aldığını, kendisine zarar vermesin diye “yaklaşma” dediğini aktardı. Cengiz’in annesini arayıp, durumu anlattığını ileten Saraç, “gelin ayyaş oğlunuzu alın, ya o beni öldürecek ya ben onu” dediğini de söyledi.

Cengiz Aydın’ın seni öldürmeden bırakmayacağım ifadeleriyle birlikte yatak odasının kapısını kırıp içeri girdiğini ve boğazını sıkıp tokat attığını iletti. Bunun ardından kocasını bıçakladığını itiraf eden kadın, ambulans ve polisi aradığını söyledi.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ