Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/haberstand.com/public_html/wp-content/themes/haber/header.php on line 111

Kendisini Aldatan Kocasını Bir Mesajla Cezaevinden Kurtardı!

  • 26 Aralık 2018
  • 357 kez görüntülendi.
Kendisini Aldatan Kocasını Bir Mesajla Cezaevinden Kurtardı!
Konu Altı

İstanbul’da taksi şoförü olarak çalışan bir kişinin Özbek uyruklu kadın tarafından cinsel istismar suçuyla şikayet edilmesiyle birlikte cezaevine girdiği olayda taksicinin eşi tanık olarak davada yer aldı. Kadının şikayetçi olmamak adına kendinden para istediğini ileten taksicinin eşi mesajları mahkemeye sununca taksici tahliye edildi.

Özbekistan uyruklu N.M. isimli bir kadına tecavüz ettiği iddiasıyla birlikte hakkında ava açılan ve tutuklu yargılanmaya başlayan taksi şoförü Ö.Ö. yapılan ilk duruşmasında eşi tarafından verilen ifade sayesinde tahliye edildi ve cezaevinden çıkarıldı.

İstanbul’a yasal yollarla birlikte giriş yaptığını ve bindiği taksinin şoförü olan Ö.Ö. tarafından tecavüze uğradığını iddia eden Özbek asıllı N.M., 7 Eylül 2018 tarihinde Küçükçekmece İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliği’ne başvuruda bulundu ve taksiciden şikayetçi oldu.

“Zorla Pantolonumu Çıkardı”

İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne vermiş olduğu ifadesinde yaşadıklarını dile getiren N.M., Ağustos ayı içerisinde valiziyle birlikte Ö.Ö. tarafından kullanılmakta olan taksiye bindiğini anlattı. Ö.Ö.’ye kendisini hiçbir taksicinin almadığını ve uzun süredir beklediğini anlattığını ileten N.M., ardından taksicinin kendisine numarasını vererek taksi ihtiyacı olduğunda aramasını istediğini iddia etti. Numarasını aldığını ardından ise kendi numarasını verdiğini anlatan kadın, sonra taksicinin kendisini aradığını ve konuşma talebinde bulunduğunu ilk olarak bunu reddettiğini fakat daha sonradan kabul ettiğini anlattı.

Ö.Ö.’nün yine şoförü olduğu taksiyle birlikte evinin önüne geldiğini ifade eden N.M., kendisini sahile götürdüğünü söyleyerek ıssız yollara soktuğunu, korkup eve gitmek istediğini söylese de taksicinin hiçbir şekilde geri dönmediğini belirtti. Mazot bitti diyerek ıssız bir yerde aracı durdurduğunu iddia eden N.M., ardından ise kendisine arka koltuğa geçmesinis öylediğini, etraftan geçenlerin yanlış anlayabileceğini söylediğini, bunun üzerine arka koltuğa geçtiğini ve o sırada Ö.Ö.’nün pantolonunu zorla çıkarmaya başlayarak cinsel istismarda bulunduğunu, eğer direnirse 10 kişiyle birlikte taciz edecek olduğuyla tehdit ettiğini, üstünde bir şey yokken fotoğraflarını çekip bir yere şikayet edersen her yerde bu fotoğrafları yayarım dediğini iddia etti.

Eşi Kurtardı

Tanık olarak dinlenen Ö.Ö.’nün eşi N.Ö. ise olayı duyduktan sonra müşteki N.M. ile konuştuğunu ve olayı anlamak istediğini söyledi. N.M.’nin kendisine para teklifi yaptığını aktaran Ö.Ö., 6.000 TL para istediğini, kendisinin de şikayetçi olmaması karşılığında o parayı vereceğini açıkladı. Ardından ise N.M.’nin size güvenmiyorum diyip vazgeçerek şikayetçi olduğunu iletti. Mesajların hala telefonda kayıtlı olduğunu söyleyip mahkemeye sunan tanığın telefonu incelendi. Numaranın N.M.’ye ait olduğu öğrenildi ve sanık taksici Ö.Ö. adli kontrol şartıyla tahliye edildi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ