03 / 06 / 2023

Kıvanç Tatlıtuğ'un Kral Kaybederse'deki partneri belli oldu! Kral Kaybederse'nin konusu ne?

Kıvanç Tatlıtuğ'un Kral Kaybederse'deki partneri belli oldu! Kral Kaybederse'nin konusu ne?
Yakışıklı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ'un başrolü olacağı çok önceden belirlenmiş olan Kral Kaybederse dizisinde, yakışıklı oyuncunun partneri belli oldu. Peki Kıvanç Tatlıtuğ'un Kral Kaybederse'deki partneri kim? Kral Kaybederse'nin konusu ne? İşte merak edilen soruların yanıtları...

Yakışıklı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ'un başrolü olacağı çok önceden belirlenmiş olan Kral Kaybederse dizisinde, yakışıklı oyuncunun partnerinin kim olacağı merak ediliyor ve araştırılıyordu.

Konu ile ilgili olarak aktarılan son dakika bilgisine göre, Kıvanç Tatlıtuğ'un Kral Kaybederse'deki partneri belli oldu. Peki Kıvanç Tatlıtuğ'un Kral Kaybederse'deki partneri kim oldu? Kral Kaybederse'nin konusu ne? İşte merak edilen soruların yanıtları...

Akşam gazetesinin aktardığına göre, Aşk-ı Memnu dizisinde partneri olan Beren Saat'in adının geçtiği rol için Serenay Sarıkaya ile anlaşıldı. Yine verilen son dakika bilgisine göre, Kral Kaybederse'de Kıvanç Tatlıtuğ ile Serenay Sarıkaya ilk defa kamera karşısına geçmiş olacak.

Peki Kral Kaybederse'nin konusu ne? İşte merak edilen sorunun yanıtı...

Kral Kaybederse, Profesör Doktor Gülseren Budayıcıoğlu'nun bir hastasının hikayesini kaleme alarak piyasaya sürdüğü romanı olarak biliniyor. Söz konusu roman yeni sezonda Star TV'de dizi olarak ekranlara gelecek. Kıvanç Tatlıtuğ'un başrolünde yer alacağı Kral Kaybederse dizisinin kadrosu için daha önce birçok iddia ortaya atılmış ve özellikle Kıvanç Tatlıtuğ'un partneri için pek çok isim de ön plana çıkmıştı. Söz konusu rol için en son olarak Beren Saat'in adı ön plana çıkmıştı.

Kıvanç Tatlıtuğ

 

KIVANÇ TATLITUĞ'UN KRAL KAYBEDERSE DİZİSİNDEKİ PARTNERİ SERENAY SARIKAYA OLDU

Fakat konu ile ilgili gerçek bambaşka çıktı. Oya Doğan' aktardığına göre, haberine göre; merakla beklenen Kral Kaybederse dizisinde yakışıklı oyuncunun partneri, Beren Saat değil Medcezir dizisindeki performansıyla göz dolduran Serenay Sarıkaya oldu. Aynı markanın yüzü olan ancak beraber hiç kamera karşısına geçmeyen Kıvanç Tatlıtuğ ile Serenay Sarıkaya, Kral Kaybederse dizisinde ilk kez partner olacaklar.

Peki Kral Kaybederse'nin konusu ne? İşte Gülseren Budayıcıoğlu Kral Kaybederse konusu...

KRAL KAYBEDERSE KONUSU

Star TV ekranlarında izleyiciyle buluşacak olan Kral Kaydeberse dizisini merakla bekleyenler Kral Kaybederse'nin konusu ne? sorusunun yanıtını merak ediyor ve araştırıyor. Gülseren Budayıcıoğlu Kral Kaybederse romanında, doruklardan aşağı inmeyeceğini zanneden bir avcının avına av olup yuvarlanışını, kendini sevilmeyeceğine inandırmış olan mutsuz bir kadının da trajik hayatı içinde avken nasıl avcı olduğunu kaleme aldı.

 

0 Yorum

Bu konu için hiç yorum yazılmamış, ilk yorumu siz yazarak destek verin!

Yorum Yap