Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/haberstand.com/public_html/wp-content/themes/haber/header.php on line 111

Kızını Aramak İçin Müge Anlı’ya Başvuran Kenan Danışman Tutuklandı!

  • 26 Ocak 2019
  • 424 kez görüntülendi.
Kızını Aramak İçin Müge Anlı’ya Başvuran Kenan Danışman Tutuklandı!
Konu Altı

Müge Anlı ile Tatlı Sert isimli programın canlı yayın konuğu olan, kızı Selma’nın evden gittiğini gözyaşları içerisinde anlatarak çare arayan Kenan Danışman’ın bundan 29 yıl önce henüz 17 yaşında olan bir çocuğu öldürmekten tutuklandığı ve cezaevine gönderildiği tespit edildi.

Mühe Anlı ile Tatlı Sert isimli ATV yayını olan programa katılıp Selma isimli öz kızının evden gittiğini gözyaşları içerisinde anlatan Kenan Danışman’ın 29 yıl önce 17 yıl ceza yattığı tespit edildi.

Cezaevinden Çıkınca Akıllı Durmadı

Kayıp kızını arama amacıyla televizyon programına çıkarak yardım çağrısı yapan Kenan Danışman’ın cinayet suçundan arandığı tespit edildi. Edinilen bilgilere göre bundan 29 yıl önce arazi kavgası sebebiyle henüz 17 yaşında olan bir gencin hayatını elinden alan Danışman, 6 yıl cezaevinde yattı ve şartlı tahliye ile cezaevinden çıktı. Fakat cezaevinden çıktıktan sonra akıllanmayan Danışman birçok suça karıştı. Bu suçlardan bazıları bıçaklama, gasp, yağma.

Sürekli Yer Değişti

Sürekli yer değiştiren Danışman, bir türlü yakalanamadı. Geçtiğimiz hafta aranan şahıs evden kaçan kızını bulma amacıyla ATV’de ekranlara gelen Müge Anlı ile Tatlı Sert isimli programa katılım gerçekleştirdi.

Kızının bulunması için yardım isteyen Danışman, geçmişini hiç dile getirmeden sadece konuya odaklandı. Şans eseri o anda programı izlemekte olan Kocaeli Asayiş Şube Müdürlüğü Aranan Şahıslar Büro Amirliği’nde görev yapmakta olan bir polis Danışman’ı göz aşinalığı ile hatırladı ve içerisindeki kuşkuyu giderme amacıyla aranan şahıslar dosyasına göz attı ve Danışman’ın dosyada yer aldığını farketti.

15 Yıl 3 Ay 21 Gün Ceza

6 yıl boyunca cezaevinde kalan Kenan Danışman, o dönem çıkarılan şartlı tahliye ile özgür bırakıldı. Danışman serbest kalmasıyla birlikte birçok suça karıştı. Gasp, bıçaklama ve yağmalama gibi suçlamalar yapılan Danışman’ın Gebze Cumhuriyet Mahallesi’nde ikamet ettiğini tespit eden polis ekipleri eve hemen baskın düzenledi.

Kocaeli İl Asayiş Şube Müdürlüğü Aranan Şahıslar Büro Amirliği ekipleri Danışman’ı televizyonda gördükten sonra böylece gözaltına aldı. Şartlı tahliye kurallarını ihlal eden Danışman cinayet suçlamasıyla tutuklanarak cezaevine gönderildi. 15 yıl 3 ay ve 21 gün ceza verilen Danışman cezaevine gönderildi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ