Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/haberstand.com/public_html/wp-content/themes/haber/header.php on line 111

Kraliyet Düğününde Canlı Yayın Skandalı

  • 13 Ekim 2018
  • 662 kez görüntülendi.
Kraliyet Düğününde Canlı Yayın Skandalı
Konu Altı

İngilizler yeni bir Kraliyet Düğünü ile gündeme geldi. Kraliyet düğünü her zamanki gibi kırmızı halıyı andırır bir şekilde devam etti. BBC düğünü canlı olarak veren kanallardan birisi idi. Prenses Eugenie düğünü St George Kilisesinde düzenlendi. BBC canlı yayın yaparken bir anda yanlış bir alt yazı vererek büyük bir skandala imza attı.

BBC Yanlış Alt Yazı İle Skandal Yarattı

Prenses Eugenie; düğünü ile bütün ilgiyi kendine toplamayı başardı. Düğünde giydiği gelinlikler oldukça dikkat çekiciydi ve sırtındaki yara izi de son derece dikkat çekti.

Düğünü BBC kanalı tam zamanlı olarak canlı verdi. BBC; sistem olarak otomatik çeviri yapan bir yönteme sahip. Bu yöntem düğün sırasındaki güzel gelinlik cümlesini yanlış algıladı ve bir anda alt yazı sisteminde gelinlik yerine göğüs yazdığı gözlemlendi. Bu durum fark edildiği anda düzeltme yapıldı ve ardından yaşanan olay ile ilgili olarak BBC yetkililerinden açıklamalar geldi.

Törene Birçok Ünlü Eşlik Etti

Peter Pilotto tasarımı güzel bir gelinlik giyen Eugenie; 1950 esintileri taşıyan gelinliğini son derece şık bir şekilde taşıdı. Gelinlik; 12 yaşında geçirdiği kaza sonucu olan yara izini gösteriyordu ancak bu durumdan asla rahatsızlık duymadı hatta saçlarını da toplu bir model seçti.

Düğüne eşlik eden VS Mankenleri ve ünlüler yine göz doldurdu. Şıklık yarışı kraliyet düğününde de kendini göstermeye devam etti.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ