Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/haberstand.com/public_html/wp-content/themes/haber/header.php on line 111

Kripto Para Muhbirlerine 250 Bin Dolar Ödül!

  • 16 Haziran 2018
  • 1.701 kez görüntülendi.
Kripto Para Muhbirlerine 250 Bin Dolar Ödül!
Konu Altı

Kripto paralara olan ilginin yüksek bir ivme ile artması, siber korsanların da bu alana yönelmesine sebep oldu. Siber korsanlar yalnızca bu yılın başından beri kripto nakit borsalarından 700 milyon dolar değerinde kripto nakit çalmış durumda. Bu durum, yatırımcıların güvenini kaybetmek istemeyen borsaları katı önlemler almaya itiyor.

Zhao Changpeng tarafından kurulan ve dünyanın en büyük kripto nakit borsalarından biri olan Binance, geçtiğimiz hafta yaptığı açıklama ile platformunu hedef saha siber korsanların yakalanmasına muavin olacak kişilere 250 bin dolar değerinde kripto nakit ödemesi gerçekleştireceğini bildirdi.

Kripto Nakit Üretirken Evi de Isıtan Madenci: Qarnot QC-1

Pazar günü (dün) gerçekleştirilen açıklamada ‘muhbirlik’ için 10 milyon dolarlık bir bütçe ayırdıklarını belirten platform, başlattıkları ödül sisteminin öbür platformların da siber korsanlara karşı eş önlemler almaları için cesaretlendirici kalite taşıdığını söyledi. Bu ödül sisteminin başarılı olup olmayacağını ise zamanla göreceğiz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ