Gündem

Kurban satış ve kesim yerleri açıklandı! İstanbul kurban kesim yerleri 2022! İstanbul kurban satış yerleri 2022!

Kurban Bayramı’na sayılı günler kala kurban satış ve kesim yerleri de merak ediliyor ve araştırılıyor. Peki İstanbul kurban kesim yerleri açıklandı mı? İstanbul kurban satış yerleri 2022 açıklandı mı? İşte merak edilen o soruların yanıtları…

Kurban kesim yerleri, 9 Temmuz tarihinde başlayan Kurban Bayramı öncesi ibadetlerini gerçekleştirmek isteyenler tarafından merak ediliyor ve araştırılıyor. Kurban Bayramı’nın yaklaşmasıyla beraber İstanbul’daki kurban kesim yerleri de belli oldu.

Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından açıklanan listeye göre, İstanbul’da bu sene Avrupa yakasında 25, Anadolu yakasıda 14 olmak üzere toplam 39 tane kurban satış ve kesim alanları hizmet verecek.

sheep 4810513 1280

İstanbul kurban kesim yerleri 2022, İstanbul kurban satış yerleri 2022!

2022 yılı Kurban Bayramı için geri sayım sürerken kurban kesim yerleri de en çok araştırılan konular arasında yer alıyor. Sabah gazetesinde yer alan habere göre, 9 Temmuz Cumartesi günü başlayacak olan Kurban Bayramı için ibadetlerini gerçekleştirmek isteyenler kurban kesim yerlerinin nerede ve hangi ilçelerde olduğunu, bulundukları ilçede kurban kesim ve satış yeri olup olmadığını sorguluyor.
Konu ile ilgili olarak aktarılan detaylara göre, kurban kesim yerleri, genel sağlık şartlarına uygun, dezenfekte edilebilir, zemininde su biriktirmeyen, yeteri derecede aydınlatma ve havalandırması bulunan mekanlar olarak belirtiliyor.

Kurban Bayramı’nın yaklaşmasıyla beraber İstanbul’daki kurban kesim yerleri de belli oldu. Peki İstanbul’daki Kurban kesim yerleri nerede? 2022 Kurban kesim pazarları hangi ilçelerde? İşte İstanbul kurban kesim yerleri 2022, İstanbul kurban satış yerleri 2022!

pexels roman odintsov 6342283 1

İSTANBUL KURBAN KESİM YERLERİ 2022 VE İSTANBUL KURBAN SATIŞ YERLERİ 2022

Anadolu Yakası
-Adalar
-Ataşehir
-Beykoz
-Çekmeköy
-Kadıköy
-Kartal
-Maltepe
-Pendik
-Sancaktepe
-Sultanbeyli
-Şile
-Tuzla
-Ümraniye
-Üsküdar

pexels dan hamill 436796 1

Avrupa Yakası;
-Arnavutköy
-Avcılar
-Bağcılar
-Bahçelievler
-Bakırköy
-Başakşehir
-Bayrampaşa
-Beşiktaş
-Beylikdüzü
Beyoğlu
-Büyükçekmece
-Çatalca
-Esenler
-Esenyurt
-Eyüpsultan
-Fatih
-Gaziosmanpaşa
-Güngören
-Kağıthane
-Küçükçekmece
-Sarıyer
-Silivri
-Sultangazi
-Şişli
-Zeytinburnu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu