Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/haberstand.com/public_html/wp-content/themes/haber/header.php on line 111

Maden İşçisi Soyacağını Araştırdı, Malezya Sultanı Çıktı!

  • 23 Kasım 2018
  • 411 kez görüntülendi.
Maden İşçisi Soyacağını Araştırdı, Malezya Sultanı Çıktı!
Konu Altı

İngiltere’de 20 yıldan beri kömür madenlerinde işçi sınıfında çalışmakta olan Keith Willams isimli bir adam, soy ağacını araştırma kararı aldı. Soy ağacını araştırdığında şok bir sonuçla karşılaştı. Malezya Sultanı 33.Perak Sultanı Idris Iskandar Al-Mutawakkil Aallahi Shah’ın oğlu olduğu bilgisine ulaştı.

ŞOK OLDU!

İngiltere’de 20 yıldır kömür madeni işçisi olarak çalışmakta olan Keith Williams soyağacını araştırma kararı aldıktan sonra edindiği bilgilerle şok oldu. Hayatta aklına gelmeyecek bir geçmişi bulunduğunu gören Williams, meğer bir sultanmış. 66 yaşındaki maden işçisi Keith, gerçeği öğrenir öğrenmez büyük bir şokla karşı karşıya geldi. Keith’in, Malezya’daki 33.Perak Sultanı olan Idris Iskandar Al-Mutawakkil Alallahi Shah’ın gayrimeşru çocuklarından biri olduğu belirlendi.

TAHTA ÇIKMAYACAK

Gerçeği öğrenen Keith, ailesi ile iletişime geçmeye çalıştığını fakat bu hususta çok soğuk bir şekilde karşılandığını belirtiyor. Üvey kız kardeşi olan Ku Ess ile tanıştığını anlatan Keith, Tahta çıkma gibi bir hevesinin olmadığını açıkladı. Babasının yaşadığından haberdar olduğunu düşündüğünü ve mutlaka kendisine bir şeyleri miras bıraktığını da aktarıyor.

Tahta Üvey Kardeş Çıkacak

Şimdi ki Sultan Nazrin Shah’ın vefat etmesi durumunda Keith’in diğer üvey erkek kardeşi tahta çıkarak Malezya’yı yönetecek. Keith’in annesi Elizabeth Rosa, oğlunu yaşı henüz 17’yken doğurdu. O dönemde İngiltere’de eğitim gören Alallahi Shah ile tanışan Elizabeth, sultanla kısa süren bir aşk hayatına girdi. Keith’in öz babası Alallahi Shah, 1984 yılında hayata gözlerini yumdu.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ