Yaşam

Mars ilerliyor, Satürn’le çatışıyor ve bu hafta sizi neler bekliyor? İşte 1-7 Ağustos haftalık burç yorumları!

ASTROLOG MURAT İPEK’İN SİZE MESAJI VAR! HAFTALIK BURÇ YORUMLARI…

Astrolog Murat İpek’ten 1-7 Ağustos 2022 haftasını kapsayan burç yorumları! Gökyüzünde hareketlilik nasıl? Yakın zamanda retro var mı? İşte burçların yorumları…

Bu hafta gerilimin dozu artıyor. Özellikle Boğa burcunda Uranüs’ün varlığı ile Mars’ın ilerlemesi depreme ve Satürn ile olumsuz durumu da ekonomik krize sebebiyet verebilir. Ntv.com.tr‘de yer alan habere göre, Astrolog Murat İpek sizler için anlatıyor. 1 – 7 Ağustos 2022  haftasında Ay, Başak  burcunda ilerlemesini sürdürüyor ve hafta sonu Yay burcunda olacak. Bu hafta Venüs’ün kadersel değişim ve dönüşümü anlatan kuzey ve güney ay düşümleriyle yaptığı olumlu görünümle giriyoruz. Bir diğer şans faktörü olan kuzey ay düğümünde ise bizi şaşkına çeviren Uranüs ve savaş gezegeni Mars’ın yan yana durduğunu ve bunun da pek hayırlara vesile olmayacağını belirtmek isterim. Mars’ın disiplin gezegeni Satürn’e kafa tutması neticesinde kalkışacağımız işler varsa bizi zora sokacak gibi görünüyor. Hafta sonu ise Venüs, hayaller gezegeni Neptün ile olumlu bir bakış içinde olmaya hazırlanırken diğer yandan güç delisi Plüton ile de karşı karşıya kalacak. Gerilimin dozu ise artacak diyebilirim. Duygusal değil akılcı olmakta fayda var.

BU HAFTA BURÇLARI NELER BEKLİYOR?

Koç

Koçlar ve yükseleni Koç burcu olanlar: Bu hafta emlak konularında gayet olumlu gelişmeler içinde olmanız olası. Evde tadilat veya bir yere taşınmak gibi bir değişiklik düşünüyorsunuz en verimli dönemlerdesiniz. Bunun yanında sosyal ilişkilerinizde biraz daha dikkatli olmanızda yarar var.

Boğa

Boğalar ve yükseleni Boğa burcu olanlar: Bu hafta önemli ve çarpıcı kararlar alma eğilimde olabilirsiniz. Kendinizi yeni bir şeylere fazlasıyla hazır hissedebilirsiniz ve aceleci olabilirsiniz. Ama işin içinde Mars olduğu için daha sakin kararlar vermenizi tavsiye ederim.

İkizler

İkizler ve yükselen İkizler burcu olanlar: Maddi konuda olumlu gelişmeler sizi gülümsetebilir, o nedenle bu haftayı değerlendirmenizde çok yarar var. Ne olursa olsun kendinizi daha olumlu bir ruh halinde tutmaya çalışın.

Yengeç

Yengeçler ve yükseleni Yengeç burcu olanlar: Okul eğitim veya yurtdışı konularında bir düşünceniz varsa şimdiden harekete geçmenizde yarar var. Bu hafta maddi, manevi önünüzde açılacak olan kapıları görmeniz ve değerlendirmeniz kazanç getirebilir. Çevrenizi kollayın.

Aslan

Aslanlar ve yükseleni Aslan burcu olanlar: Bu hafta özellikle kariyer ile ilgili konularda çok daha aktif olmanız mümkün ama ne olursa olsun sinirlerinize hakim olmanızı tavsiye ederim. Çünkü en küçük bir şeyde öfke patlamalarına da açık bir haftadan geçeceksiniz.

Başak

Başaklar ve yükseleni Başak burcu olanlar:  Ağustos ayının bu ilk haftasında özellikle ilişkiler konusunda kendinizi biraz daha güçlü ve yapıcı hissetmeniz mümkün. O nedenle bitirilmemiş meseleler varsa bu hafta bunları masaya yatırabilirsiniz. Bunun yanında sosyal anlamda çok daha aktif olmanız olası gözüküyor.  

astroloji terimleri lBvY cover
astroloji terimleri lBvY cover

Terazi

Teraziler ve yükseleni Terazi burcu olanlar: Bu hafta psikolojik olarak kendinizi iyileştirmenin yolunu bulabilir ve bu konuda çalışmalar yapabilirsiniz. Maddi anlamda ise kredi, borç meselelerinde iki kere dikkat etmenizde fayda var. Kaz gelecek diye tavuğunuzdan olmayın derim.

Akrep

Akrepler ve yükseleni Akrep burcu olanlar: İş ve para konusunda bu hafta bazı sertlikler, sevimsizlikler karşınıza çıkabilir. Muhtemel küçük bir konu önünüze dallanıp budaklanarak da gelecek olabilir. Ayrıca ikili ilişkilerde büyük ölçüde dikkat etmenizde de yarar var.

Yay

Yaylar ve yükseleni Yay burcu olanlar: Bu hafta sağlık başta olmak üzere kendinize dikkat etmenizde fayda var. Özellikle yakın çevrenizden bazı kişilerin size manasız müdahaleleri olabilir.

Oğlak

Oğlaklar ve yükseleni Oğlak burcu olanlar: Bu hafta kendinize “iş ayrı bir konu, aşk ayrı bir konu” demeniz gerekebilir. Özel meselelerinizde sıkıntılar yaşamaya başlayabilirsiniz.  

Kova

Kovalar ve yükseleni Kova burcu olanlar: Bu hafta iş ve iş dünyasıyla ilgili olarak elinizden geleni yaparak çalışın derim. Bunun yanında gayrimenkul konuları yine hayat merkezinizde duruyor.

Balık

Balıklar ve yükseleni Balık burcu olanlar: Bu hafta yakın çevrenize dikkat ettiğiniz sürece bir sıkıntı yaşamayacağınızı söylemek mümkün ve aşk konusunda da güzel gelişmeler kapınızı çalabilir. Bu konuda kendinize şans vermelisiniz derim. Yeni tanışmalar gelebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu