Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/haberstand.com/public_html/wp-content/themes/haber/header.php on line 111

Masterchef’i Kazanan Belli Oldu! Masterchef’in Birincisi Kim Oldu?

  • 24 Aralık 2018
  • 374 kez görüntülendi.
Masterchef’i Kazanan Belli Oldu! Masterchef’in Birincisi Kim Oldu?
Konu Altı

TV8 Ekranlarında yayınlanan ve sık sık gündeme gelen Masterchef yarışmasının kazanını belli oldu. 2018 yılı Masterchef yarışmasının birincisi Uğur Kardaş oldu.

100.000 TL’lik Büyük Ödülün Sahibi: Kardaş

Kerem ve Uğur’un büyük bir mücadele altına imza attığı gecede 100.000 TL’lik ödülü kazanan ismin kim olacağı yarışmanın takipçileri tarafından büyük bir şekilde merak ediliyordu. Final bölümü dün izleyicilerle buluşturuldu. Masterchef yarışmasının 1.si final bölümüyle birlikte Uğur Kardaş olarak belirlendi.

Uğur Kardaş Kimdir?

Masterchef yarışmasında kıyasıya mücadele eden Uğur Kardaş, 1996 yılında hayata gözlerini açtı. Çanakkaleli olan Kardaş, temel eğitimini doğduğu şehirde tamamladı. Bu sürecin ardından Akdeniz Üniversitesi’nde üniversite eğitimini tamamladı. Uğur Kardaş, birkaç yıl önce Çanakkale’de “Uğur Chef’in Mutfağı” isminde bir mekan açar iş hayatına başlamıştır. Ardından bu mekanı kapatarak Türkiye’nin en ünlü restoranları arasında bulunan bir firmada Executive Chef olarak çalışmıştır. Türk ve yabancı ülke mutfakları hakkında birçok bilgisi bulunan Kardaş, yemek tutkusunun yanı sıra motosikletle de iç içedir.

Kerem Giritlioğlu Kimdir?

Final bölümünde yarışan bir diğer isim Kerem Giritoğlu. Masterchef Türkiye’nin en çok sevilen isimlerinden olan Giritlioğlu, 25 yaşında genç bir yarışmacı. Üniversite eğitimini aşçılık üzerine alan Giritlioğlu’nun hedefi büyük. Türkiye’deki en iyi aşçı olma hedefiyle birlikte dikkat çekiyor. Kerem Giritlioğlu, aşçılık eğitimini yurtdışında aldı. 2015 – 2016 yılları içerisinde Le Cordon Bleu Australi-Sydney’de aşçılık okulundan sertifika almıştır. Türkiye’de bununla çok sayıda restoranda ve otelde aşçılık yapmıştır. Farklı ve iddialı şahsına ait tarifleri bulunan genç yarışmacı, yapmış olduğu yemeklere uyguladığı farklı ve sıradışı sunumlarla da dikkat çekmiştir. Jüriden ve izleyicilerden sürekli tam puan alan genç yarışmacı, final bölümünde 2.oldu.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ