Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/haberstand.com/public_html/wp-content/themes/haber/header.php on line 111

Mayıs Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller

  • 09 Mayıs 2018
  • 815 kez görüntülendi.
Mayıs Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller
Konu Altı

Sosyal Politikalar Bakanlığı üzerinden engelli vatandaşlarımız ve yaşlı vatandaşlarımızın yanında  bakıma muhtaç kişilere bakan yakınlarına bakım ihtiyaçlarının karşılanmasına istinaden her ay düzenli olarak ödeme yapılmakta ve bu ödemeler evde bakım parası olarak bilinmekte. Her ay düzeli olarak ödemesi yapılan evde bakım parasıyla alakalı olarak detayları size iletiyoruz. Peki 2018 2 Mayıs ile 15 mayıs’ a kadar süren evde bakım parası yatan iller belli oldu mu?

2018 Mayıs ayı evde bakım parası hangi illerde hesaplara yatırıldı?

Bildiğiniz üzere her ay derli toplu olarak Aile ile Sosyal Politikalar Bakanlığı doğrulusunda engelli vatandaşlar ve birlikte, ihtiyar ile bakım gereksinimi olan kişilerin yakınlara ödemeler yapılmakta.

Söz hususu bu ödemeler evde bakım parası olarak ilgilierin banka hesaplarına derli toplu olarak yatırılmakta.
2018 senesinin Mayıs ayı içinde bulunduğumuz şu zamanlarda her ay derli toplu bulunduğu gibi bu ayda evde bakım paraları Aile Bakanlığı doğrulusunda ödeniyor.

Diğer yandan Mayıs ayı evde bakım parasıyla ilgili olarak ödemelerin gerçekleştirildiği illerin tam listesini sizler içersinde tanımlıyoruz.
Peki hangi şehirlerde evde bakım parası ödemeleri gerçekleştirildi? Evde bakım parası ödemeleri gerçekleştirilmeyen şehirlerde ödemeler ne vakit yapılacak? İşte evde bakım parasıyla ilgili olarak merak edilen bütün ayrıntıları size aktarıyoruz …

 

Evde bakım parası ödemelerinden faydalanan binlerce yurttaş 2018 Mayıs ayının gelmesi ile birlikte banka hesapların muayene etmeye başladılar.
Bilindiği üzere Aile ile Sosyal Politikalar Bakanlığı doğrulusunda başlatılan evde bakım parası ödemeleri her ay derli toplu olarak ilgililerin hesaplarına yatırılmakta.
2018 senesinin Mayıs ayı içinde bulunduğumuz şu zamanlarda daha herhangi bir ilimizde evde bakım parası ödemeleri gerçekleştirilmemiştir.
Bu konuyla ilgili olarak geçmiş aylara bakıldığında ödemelerin ayın 15’inden itibaren hesaplara yatırılmaya başlandığı biliniyor.

Ödemeler ile adisyon hallerine göre ödemeler ay bitimine kadar gecikme yaşasa bile her ay derli toplu olarak ödemelerden yararlanamanız olasıdır.

 

Şuana kadar ödeme alan bir ilimiz bulunmamaktadır , gerekli ayrıntıyı sizden gelen yorumlar ile anlık olarak güncelliyor olacağız.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ