Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/haberstand.com/public_html/wp-content/themes/haber/header.php on line 111

Mehmet Erdem konserine ‘duman’ engeli

  • 20 Eylül 2018
  • 410 kez görüntülendi.
Mehmet Erdem konserine ‘duman’ engeli
Konu Altı

Kocaeli Gaziantep Tanıtım Günleri’nde kapalı fuar alanında kebap yapılırken oluşan duman her yeri kaplayınca Mehmet Erdem’in vereceği konser iptal edildi.İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

  • İstanbullu Gelin’de Mehmet Erdem’den Yalan

İzmit Uluslararası Fuar Alanı’nda düzenlenen Kocaeli Gaziantep Tanıtım Günleri başladı. Gaziantep yöresine ait baharat, salça ve yemeklerin tanıtımının yapıldığı stantlarda kebap ve baklava çeşitleri ön plana çıktı.

Fuarın açılış günü olması sebebiyle saat 20.00’de yapılması planlanan Mehmet Erdem konseri ise salonun kebap dumanıyla dolması nedeniyle ertelendi. Gün boyunca kebap pişirilen salonda, havalandırmaların yetersiz kalması nedeniyle kebap stantlarından yükselen duman tahliye edilemedi. Saat 20.00’de başlaması planlanan konser evvel 21.00’e ertelendi. Duman tahliye edilemeyince ise konser iptal edildi.

Sahne önünde bekleyen kalabalığa seslenen bir görevli, “Elimizde olmayan nedenlerden dolayı, bu aşırı dumandan ötürü sanatçımız sahne alamayacak. Sizlerden fazla özür diliyoruz. Kusura bakmayın lütfen. Cuma ve Pazar günleri konserlerimiz var yine. Sizleri orada bekleyeceğiz. Kusura bakmayın sizleri buraya kadar yorduk. Hakkınızı helal edin. Görüşmek üzere” diyerek konserin iptal edildiğini duyurdu. Bunun üzerine konseri dinlemek için salona gelen kalabalıktan bazı kişiler tepki gösterdi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ