Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/haberstand.com/public_html/wp-content/themes/haber/header.php on line 111

Metin Feyzioğlu’ndan Şaşırtan Cumhurbaşkanı Erdoğan Çıkışı!

Türkiye Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde gerçekleştirilen adli yıl açılış törenine katıldı. Bu törene katılım gerçekleştirdiği için eleştirilerin hedefi olan Feyzioğlu, Alman Şansölyesi ile mi görüşmesi gerektiğini sorarak; o zaman mı alkışlanacaktık? Dedi.

  • 06 Eylül 2019
  • 536 kez görüntülendi.
Metin Feyzioğlu’ndan Şaşırtan Cumhurbaşkanı Erdoğan Çıkışı!
Konu Altı

Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde gerçekleştirilen Adli Yıl Açılış Programı’na katılım gerçekleştiren Türkiye Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu, özgürlükleri güvence altına alacak birçok düzenlemeyi hayata geçirdiklerini belirtti.

Kendilerinin, avukat ve stajyer avukatların, 82 milyon vatandaşın binlerce sorununa çözüm bulmak için Alman Şansölyesi ile mi görüşeceğini soran Feyzioğlu, o zaman mı alkışlanacaktık? Diye sordu.

Bu sorunları çözmek için İngiliz Başbakanına mı gidilmesi gerektiğini de ekleyen Feyzioğlu, Elbette Türkiye’yi yöneten kişiye gidileceğini açıkladı. Gittiklerinde hüsnü kabul gördüklerini ifade eden Feyzioğlu bu konu hakkında telaşın ne olduğunu sordu.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ