Yaşam

Migros indirimli ürünler listesini yayınladı! Ayçiçek yağı ve salça fiyatları şaşırttı! Bu kampanyayı kaçırmayın

Marketler zinciri olan Migros enflasyona rağmen müşterilerini kaybetmemek için büyük kampanyalar düzenliyor. Migros indirimli ürünler listesini yayınladı! Ayçiçek yağı ve salça fiyatları şaşırttı

Migros indirimli ürünlerinin listesini paylaştı. Migros indirimli ürünler listesini yayınladı! Ayçiçek yağı ve salça fiyatları şaşırttı. İndirimli ürünlere baktığımızda ayçiçek yağının ve salçanın fiyatı bizleri oldukça şaşırttı. Migros indirimli ürünler listesi vatandaşlar tarafından merak ediliyor. İşte Migros indirimli ürünler listesi

İndirimlere devam eden marketler arasında Migros da bulunuyor. Ayçiçek yağından tutun da pirinç, meyve ve sebzelerde bir çok ürüne indirim uyguluyor. Ekonomik sıkıntıların başlaması ülkede pek çok insanın geçimini sekteye uğrattı.

Ayçiçek yağları fiyatları olsun şeker fiyatları olsun bir çok ürün artık fahiş fiyatlarla satılıyor. Marketler de bunu bilip bazı günlerde bazı ürünlere özel indirim uygulayarak müşteri çekmek istiyorlar. Ancak bu kez de stoklarla sınırlı olmak zorunda kalıyor.

tomatoes 1280859 1280

Hemen pandeminin ardından bir de ekonomik krizin bu kadar hızlı gelmesi tüketiciyi mahvetti. Maaşlara zam yapılsa da gelen gideni karşılayamıyor maalesef. Bir yandan faturalar bir yandan gıda ürünlerine gelen zamlarla emeklinin de, asgari ücretlinin de memurun da hali pek iç açıcı değil.

Böyle durumlarda bazı marketler oldukça indirim yapıyorlar. Migros da bu marketlerden biri. Migros bu hafta hangi ürünlerde indirim yapmış merak edenlere hemen açıklayalım.

Migros market biliyorsunuz ki gıdadan beyaz eşyaya, ev teksil ürünlerine ve hatta bir çok elektrikli ev aletlerinin bile satışını gerçekleştiriyor. Biz de sizler için Migros ürünlerinin arasında indirimli olanları seçtik.

İşte bu hafta Migros’un indirimli ürünleri.

Yudum Ayçiçek Yağı 3 Litre normalde 134,90 Türk Lirası iken 99,90 Türk Lirasına düşüyor.
Orkide Riviera Zeytinyağı 2 Litre normalde 146,95 Türk Lirası iken 114,90 Türk Lirasına düşüyor.
Orkide Sızma Zeytin Yağı Yumuşak Lezzet 2 Litre Pet Şişe 159,95 Türk Lirası iken 123,90 Türk Lirasına düşüyor.


Hüner Mısır Yağı 2 Litre normalde 79,50 Türk Lirası iken 75,90 Türk Lirasına düşüyor.
Söke Un 2 Kilogramı normalde 29,90 Türk Lirası iken 22,90 Türk Lirasına düşüyor.
Tat Domates Salçası 830 Gram normalde 19,95 Türk Lirası iken 14,95 Türk Lirasına düşüyor.
Dana But Sotelik Et kilosu 159,66 Türk Lirası iken 135,71 Türk Lirasına düşüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu