Ekonomi

Milyonlarca emekliye Ağustos müjdesi geldi! Tam tamına 7.500 lira verilecek!

Milyonlarca emeklinin yüzünü güldüren müjde Garanti BBVA’dan geldi. Konu ile ilgili olarak aktarılan son dakika detaylarına göre, Garanti Bankası promosyonunu güncelledi. Medyatava’da yer alan habere göre, maaşını Garanti Bankası’na taşıyan emeklilere 7 bin 500 lira verilecek.

Peki Garanti Bankası emekli promosyonu nasıl alınır? 7.500 TL emekli promosyonu nasıl alınır? İşte merak edilen o soruların yanıtları…

Milyonlarca emeklinin yüzünü güldüren promosyon uygulaması resmen başladı. Konu ile ilgili olarak aktarılan son dakika bilgilerine göre, Garanti Bankası, başvuru yapan bütün emeklilere 7 bin 250 TL maaş taşıma ücreti ve 250 lira da yakınını getirme ödülü veriyor. Emeklilerin yüzünü güldüren söz konusu kampanya bugünden itibaren geçerli olacak.

pexels pixabay 53621 2 1
EMEKLİ

EMEKLİYE 7.500 TL MÜJDESİ

Aktarılan bilgilere göre, Temmuz ayında emekli maaşlarına son olarak yüzde 40’ın üzerinde bir zam yapılmıştı fakat yüksek enflasyon ve hayat pahalılığı emekli maaşlarını eritti. Milyonlarca emeklinin hükümetten beklentisi de maaşlarına seyyanen zam yapılmasıydı. Aktarılan detaylara göre, Türkiye Emekliler Derneği de bu konuda bir çağrı yaparak konuyu gündeme getirmişti.

Emeklilerin yüzünü güldüren son açıklama Garanti BBVA’dan geldi. Konu ile ilgili olarak aktarılan son dakika bilgilerine göre, maaşlarını anlaşmalı bankalara getiren bir çok emekliye maaş promosyonu altında para veriliyor. Söz konusu bu promosyon da 1000 TL’den başlayarak, 7 bin TL’ye kadar yükseliyor.

Peki Garanti Bankası emekli promosyonu nasıl alınır? 7.500 TL emekli promosyonu nasıl alınır? İşte merak edilen o soruların yanıtları…

accountant 1238598 1280
promosyon

MİLYONLARCA EMEKLİYE MÜJDE

Aktarılan son dakika bilgilerine göre, Garanti Bankası emeklilere rekor bir ücret promosyon bedeli verme kararı aldı. Alınan karar da banka tarafından resmen açıklandı.

Verilen detaylara göre, emekli maaşını Garanti BBVA’ya taşıyan emeklilere 7 bin 250 TL’ye ulaşan nakit promosyon verilecek. Ayrıca buna ek olarak da emekli yakınlarını davet eden tüm Garanti BBVA müşterilerine, 250 lira da nakit ödül verilecek.

Garanti BBVA tarafından yapılan açıklamada emekli maaşını Garanti BBVA ‘dan alan tüm emekli maaş müşterilerine Garanti BBVA Mobil ve İnternet’ten, maaş aldığı Vadesiz TL hesabından gerçekleştireceği havale ve hafta içi saat 16:00 ya kadar yapılacak EFT işlemlerinin ücretsiz olacağı belirtildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu