Ekonomi

Milyonlarca sürücüye müjde! Motorine 2.10 liralık indirim geldi!

Milyonlarca sürücü zam üstüne zam gelen akaryakıt fiyatlarındaki son durumu merak ediyor ve araştırıyor.

Üst üste gelen zamlardan beli bükülen sürücüler akaryakıt indirimi geldi mi? Benzine indirim geldi mi? Motorin indirimi ne zaman? gibi soruların yanıtlarını araştırıyor.

Milyonlarca sürücünün beklediği müjde geldi. Konu ila ilgili olarak aktarılan detaylara göre, motorin grubunda gece yarısından itibaren geçerli olmak üzere 2,10 liralık bir indirim yapıldı. Söz konusu indirimden sonra motorin fiyatlarının 30 liraya dayandığı İstanbul’da motorinin litre fiyatı 24,59 liraya inmiş oldu.

NTV’nin aktardığına göre, son zamanlarda sık sık gündeme gelen Brent petrolün varil fiyatının küresel ekonomilerde resesyon endişeleriyle 100 doların altına inmesinden sonra milyonlarca sürücüyü ilgilendiren motorin grubunda 2,10 TL’lik bir son dakika indirim yapıldı.

pexels skitterphoto 9796 1

Sürücüleri bayram ettirecek olan motorin indirimi gece yarısından itibaren geçerli olacak ve pompa fiyatlarına da yansıtılacak.

Akaryakıt fiyatları ile ilgili olarak aktarılan son dakika detaylarına göre, geçtiğimiz gün benzin fiyatlarında 96 kuruşluk bir zam yapılması planlanırken, Brent petrol fiyatlarındaki düşüşten sonra söz konusu zam da iptal edilmişti.

BENZİN FİYATLARI DA İNECEK Mİ?

Motorin indirimi sürücülerin yüzünü güldürürken benzin grubunda indirim olup olmayacağı da merak ediliyor. Peki benzine indirim gelecek mi? Benzin fiyatları düşecek mi? İşte merak edilen o soruların yanıtları…

Konuyla ilgili olarak aktarılan detaylara göre, benzin fiyatlarında şu an için herhangi bir indirim beklenmiyor.

Peki akaryakıt fiyatlarında son durum ne? 1 litre benzin ne kadar? 1 litre motorin ne kadar? İşte kalem kalem güncel akaryakıt fiyatları…

speedometer 1249610 1280

GÜNCEL AKARYAKIT FİYATLARI NE KADAR? 1 LİTRE BENZİN NE KADAR? 1 LİTRE MOTORİN NE KADAR?

İstanbul’da 1 litre motorinin fiyatı ortalama olarak 26,69 TL’den satılırken, yapılan indirimle fiyat 24,59 liraya inecek.

Başkent Ankara’da 1 litre motorin ortalama olarak 26,77 liradan satılırken, gelen son dakika indirimle 24,67 liraya düşecek.

İzmir’de ise 1 litre motorin 26,79 liraya satılırken, gelen indirimle 24,69’a inmiş olacak.

İstanbul’da benzinin litresi ise ortalama olarak 25,20 liradan satılırken, başkent Ankara’da ve İzmir’de 25,3 liradan satılıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu