Magazin

Müge Anlı yeni sezon tarihi açıklandı mı? Müge Anlı yeni sezon ne zaman başlayacak?

EKRANLARIN EN ÇOK SEVİLEN VE EN ÇOK İZLENEN GÜNDÜZ KUŞAĞI PROGRAMI MÜGE ANLI İLE TATLI SERT’İN YENİ SEZON TARİHİ!

Ekranların en çok sevilen isimlerinin başında hiç şüphesiz ki Müge Anlı geliyor. Sempatik kişiliği ve cana yakınlığı ile seyircilerin, yıllardır görmediği yakınlarını bularak ya da faili meçhul cinayetleri aydınlatarak da dertli konuklarının kalbini fetheden bir isim Müge Anlı. İzleyicilerden gelen ihbarlar neticesinde kimi zaman yıllardır annesini/evladını arayan dertli gönüllere saniyeler içinde merhem oluyor, kimi zaman da en sevdiklerini faili meçhul bir şekilde toprağa verenlerin bir nebze de olsa içine su serpiyor. Bazen bir evlilik dolandırıcılığı işini ele alıyor, aynı anda aynı kişi tarafından evlilik vaadi ile dolandırılan onlarca kişiyi konuk ediyor stüdyoya, bazen de sokakta kalmış, okuma yazma bilmeyen, nüfus kağıdı bile olmayan kişileri… Ekranlarda fırtına gibi esmesinin sebebi de bu zaten, herkese el uzatması, yardım etmesi…

TÜRK TELEVİZYON TARiHiNDE BiR İLKE İMZA ATARAK OKUMA YAZMA SEFERBERLİĞİ İLAN ETTİRDİ!

Sevgi izi projesi ile kendini ifade edemeyen kişilerin kaybolması durumunda sağ salim bulunmasına ve bulunma sürelerinin hızlanmasına olanak sağlayan Anlı, aynı zamanda durumu olmayan seyircilere istemeleri durumunda tekerlekli sandalye yardımında da bulunuyor. Ama yaptığı projeler içinde en çok ses getiren hizmet hiç şüphesiz ki “Okuma Yazma Seferberliği”… Okula gönderilmemiş, vaktinde imkanı olmamış olan kişilere ön ayak olarak, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan Hanımefendi’nin de canlı yayınla programa katılması ile başlatılan seferberlik, amacına ulaştı ve okuma yazma bilmeyen yüzbinlerce vatandaş Halk Eğitim Merkezlerinde okuma yazma öğrenerek okur yazar oldular.

Yaptığı proje ve hizmetlerle kendini çok sevdiren Anlı’nın yeni sezona ne zaman başlayacağı merak konusu oldu. Sevenleri ve izleyicileri merakla tanıtım fragmanının dönmesini bekliyorlar.

Sezon finalinde “Hemen aranıza geri dönmek istiyorum ama kesin dönüş tarihini yapımcımız Taner Ercan belirleyecek” demesi üzerine; Taner Ercan da “Bize kalsa biz hemen hazırız. Ağustos ayında geri gelebiliriz. Tabi kanal ne zaman derse o zaman olur ama biz Ağustos ayını düşünüyoruz” demişti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu