Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/haberstand.com/public_html/wp-content/themes/haber/header.php on line 111

Müslüm Filminin Yapımcısı Cinayet Sahnelerine Yönelik Açıklama Yaptı!

  • 22 Kasım 2018
  • 356 kez görüntülendi.
Müslüm Filminin Yapımcısı Cinayet Sahnelerine Yönelik Açıklama Yaptı!
Konu Altı

Müslüm filminin yapımcısı olan Mustafa Uslu, filmde yer alan cinayet sahnesinin kurdu olduğuna yönelik ortaya çıkan iddialar sebebiyle bir açıklama yaptı. Kanal D’de yayınlanan 2.Sayfa programına bağlanan ünlü yapımcı, Cinayetin gerçek halinin çok acımasız ve gaddarca işlendiğini, onu o şekilde sinemaya yansıtamayacaklarından dolayı biraz daha basit bir şekilde yansıttıklarını dile getirdi.

Müslüm Gürses’in Babası Küçük Kızını Öldürmedi mi?

Sunucular tarafından yöneltilen Müslüm Gürses’in babasının küçük kızı Ezo’yu öldürmediğine yönelik de açıklama yapan Mustafa Uslu, Filmi yaparken ilk olarak Muhterem Nur ile mülakat yaptıklarını, Müslüm Gürses’in hayatını ondan dinlediklerini belirtti. Ardından ise Adana’ya gittiklerini, mahalle muhtarı ve hayatına giren her insanla birer birer görüştüklerini anlatan Uslu, kendilerine hem mahalle halkı hem de eşi tarafından anlatılanın Ezo’nun annesinin cinayetinin işlendiği gün öldüğü olduğunu belirtti. Bununla ilgili ellerinde belgelerin de olduğuna dikkat çeken Uslu, Ezo’nun fotoğrafının olduğunu söyledi. Peki Ezo o gün ölmediyse şuan nerede? Diye sordu.

Cinayet Gerçekte Çok Gaddarca

Uslu, annenin cinayetini babanın gerçekte işlediği gibi vermediklerini anlattı. Asıl cinayetin çok gaddar bir şekilde gerçekleştiğini aktaran Uslu, Müslüm Gürses’in annesinin bıçak darbelerinden kurtularak bir dama kaçtığını, ardından ise babasının annesini o damda 22 bıçak darbesiyle öldürdüğünü belirtti. Bunu böyle göstermenin sinema tarihinde sinematografik dil olarak anlatım açısından şok sert olduğunu düşündüklerinden dolayı cinayeti hafif gösterdiklerini iletti.

Cinayet Yumuşatıldı

Günümüzde kadına şiddet hususunda çok hassas olunduğu şu günlerde bunu bu şekilde anlatmak yerine biraz daha yumuşak anlatmaları gerektiğini düşündüklerini aktaran Uslu, bunu çekmelerinin bile kaba olduğunu belirtti. Araya metarofik şeyler eklemek adına kedinin güvercinleri öldürdüğü sahneyi de araya eklediklerini ileten Uslu, onun zamanında kendisinin yaşadığı bir hikaye olduğunu dile getiren Uslu, kendi babasının zamanında o kafesi kendisine yaptığını belirtti. Babası küçükken güvercinlerle çok mutlu olduğu sebebiyle kafeslerin kapısını açmış ve kedilerin yemesine izin vermiş.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ