Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/haberstand.com/public_html/wp-content/themes/haber/header.php on line 111

Ninja Kaplumbağalar’dan Seriyi Sıfırlayacak Yeni Bir Film

  • 22 Haziran 2018
  • 1.115 kez görüntülendi.
Ninja Kaplumbağalar’dan Seriyi Sıfırlayacak Yeni Bir Film
Konu Altı

Çok bilindik serilerin bir süre sonra hikayelerinin birbirine girmesi, seyircinin gözünde yorgun bir imaj çizmesi durumu söz konusu. Yapımcılar bu aşamada serinin tüm filmlerini bir çırpıda gözden çıkarıp, hikayenin köklerinden yeniden ele alındığı filmler çekiyorlar.

Son dönemlerde gelen 2 CGI soslu filmiyle çok kötü işler çıkaran Ninja Kamlumbağalar da seriyi köklerine döndürmeye hazırlanıyor. Filmin senaristi ve oyuncu kadrosu şu an için belirsiz olsa da Paramount’un, serinin senaristliği için güldürü filmleri yazarlığı ile bilinen Andrew Dodge ile anlaştığı konuşuluyor.

Rocky’nin Varisi Creed Serisinin İkinci Filminden Mükemmel Bir Fragman Geldi!

Michael Bay’in yapımcılığında vizyona girecek olan film ile ilgili maalesef diğer bir şey bilmiyoruz. Tek bildiğimiz şey ise çocukluğumuzda sevimlilikleri ve şirinlikleri ile bildiğimiz kamlumbağaların git gide daha çirkin ve itici resmedildiği yönünde. Umuyoruz en azından buna dikkat edeceklerdir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ