Film ve sanat

O isim Teşkilat dizisinden ayrılıyor! Bu hiç olmadı! Senaryoyu değiştirecek ayrılık!

TRT’nin reyting rekortmeni dizisi Teşkilat’ta sular durulmuyor. O isim Teşkilat dizisinden ayrılıyor! Bu hiç olmadı! Senaryoyu değiştirecek ayrılık!

Gazeteci Birsen Altuntaş’ın haberine göre TRT’nin sevilen dizisi Teşkilat’ta bomba bir ayrılık yaşanacak. O isim Teşkilat dizisinden ayrılıyor! Bu hiç olmadı! Senaryoyu değiştirecek ayrılık ortalığı kasıp kavuracak. TRT’nin Tims&B imzalı reyting rekortmeni dizisi Teşkilat’ın yeni sezon çekimleri hemen her dizide olduğu gibi Ağustos ayında başlayacak. Dizinin başkent Ankara’da çekildiği biliniyor. Ancak setin İstanbul’a taşınması da ara ara gündeme geliyor. Ancak bugünkü konumuz o değil. Size dizi ile ilgili bir ayrılık kararı vereceğiz. TRT’nin Tims&B imzalı reyting rekortmeni dizisi Teşkilat’tan o isim de ayrılıyor. O isim Teşkilat dizisinden ayrılıyor! Bu hiç olmadı! Senaryoyu değiştirecek ayrılık olarak nitelendirildi.

camera 1867184 1280

Her bölümü nefes nefese geçen olaylara sahne olan dizi başladığı günden bu yana çok sevilerek izleniyor.

Teşkilat’ta yaprak dökümü!

Mesut Akusta, Ezgi Şenler, Ezgi Eyüboğlu, Tuncer Salman, Hakan Boyav ve Nihat Altınkaya gibi ana kadroda yer alan oyuncular peş peşe ayrılmıştı. Son dönemlerde de Dizinin Serdar’ı Çağlar Ertuğrul’un projeye devam edip etmeyeceği ise merak konusuydu.

O isim de ayrılıyor!

Birinci sezon sonunda diziden ayrılma kararı aldığını ekiple paylaşan Ertuğrul için uçak kazası sahnesi yazılmıştı. Yapım şirketiyle görüşen ve taleplerini ileten Ertuğrul, daha sonra bir sezon daha ekipte yer almaya ikna olmuştu. Bu sezon sonunda da yine aynı durum yaşandı. Çağlar Ertuğrul için yine bir kaza sahnesi yazıldı.

Bu yıl üçüncü sezonu yayınlanacak olan Teşkilat dizisinde yeni oyuncuların da başlaması bekleniyor aynı zamanda. Diziye yeni bir erkek başrol oyuncu ve yeni karakterler girecek. Gazeteci Birsel Altuntaş’ın haberine göre yapım şirketi şimdilerde harıl harıl erkek oyuncu arayışı içinde.

Ayrıca popüler oyuncu Gürkan Uygun’un üçüncü sezonda da diziye devam edeceğini bildirelim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu