Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/haberstand.com/public_html/wp-content/themes/haber/header.php on line 111

Öğrencisiyle Cinsel İlişkiye Giren Öğretmenden Şok Hareket!

ABD’de öğrencisiyle cinsel ilişkiye girdiği ortaya çıkan ve ardından 20 yıl hapis cezasına çarptırılan Britanny Zamora isimli kadın öğretmen, birlikte olduğu öğrencinin babasını aradı.

  • 29 Temmuz 2019
  • 354 kez görüntülendi.
Öğrencisiyle Cinsel İlişkiye Giren Öğretmenden Şok Hareket!
Konu Altı

ABD’de birkaç ay önce, bir sınıfta birden fazla öğrenciyle cinsel ilişkiye girdiği tespit edilen ve bunun sonucunda 20 yıl hapis cezası alan Britanny Zamora isimli öğretmenle ilgili büyük bir gelişme yaşandı.

Zamora’nın bir öğrenciyle cinsel ilişkiye girip aşk yaşadığının ifşalanmasıyla birlikte, babasını aradığı da mahkemede kanıtlandı.

Yargılanma sürecinin sonucunda 20 yıl boyunca hapis cezasına çarptırılan Zamora’nın aileye, “Bana bu durumu açıklar mısınız, bu konuda konuşmak isterim. Polise ve mahkemeye gitmeden bu durumu halledemez miyiz” sözlerini ilettiği tespit edildi.

Babasının ise Zamora tarafından yöneltilen bu teklife karşılık, oğlunun ruh sağlığının bozulduğunu söyleyerek başka çocuklara zarar vermesini istemediğini ifade ederek, ret yanıtı verdiği duyuldu.

Sapık öğretmen tekliflerin ret almasıyla birlikte telefonu bu kez eşine verdi ve bu kez de eşi ikna çabalarına girdi.

Öğrencinin ailesi ise Zamora’nın eşine, kendi eşinin bir canavar olarak çocuklara zarar verip, taciz etmeyi tercih ettiğini, kendi oğluna tacizde bulunduğunu ve mahkemeye gideceğini belirterek eşini de reddetti.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ