Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/haberstand.com/public_html/wp-content/themes/haber/header.php on line 111

Orta vadeli plan bugün açıklanıyor (Bakan Albayrak ekonominin yeni yol haritasını açıklayacak)

  • 20 Eylül 2018
  • 338 kez görüntülendi.
Orta vadeli plan bugün açıklanıyor (Bakan Albayrak ekonominin yeni yol haritasını açıklayacak)
Konu Altı

Türkiye ekonomisinin yeni yol haritasını oluşturacak olan “Orta Vadeli Program (OVP)”, bugün açıklanacak. Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, orta vadeli programın açıklanması öncesinde iş dünyasından isimlerle biraraya geldi.

Türkiye ekonomisinin yeni yol haritasını oluşturacak olan “Orta Vadeli Program (OVP)“, bugün açıklanacak.

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, Orta Vadeli Program’ın açıklanması öncesinde iş dünyasından isimlerle biraraya geldi.

Bakan Albayrak, sosyal paylaşım sitesi Twitter’daki hesabından duyurduğu görüşmeler çerçevesinde, DEİK, TUSİAD ve MÜSİAD üyeleriyle buluştu. Bakan Albayrak, mesajında, “Ekonomimiz için hayata geçireceğimiz politikaları ortak akılla ortaya koyacağımızı açıklamıştık” dedi.

Bakan albayrak, ayrı ayrı gerçekleştirdiği toplantılar kapsamında aralarında Doğuş Holding İdare Kurulu Başkanı Ferit Şahenk, Zorlu Holding İdare Kurulu Başkanı Ahmet Nazif Zorlu, TÜSİAD Başkanı Erol Bilecek, DEİK Başkanı Nail Olpak ve MÜSİAD Başkanı Abdurrahman Kaan’ın da bulunduğu isimlerle biraraya geldi.

Ekonomimiz için hayata geçireceğimiz politikaları ortak akılla ortaya koyacağımızı açıklamıştık.

Perşembe günü yapacağımız OVP Lansmanımız öncesi, DEİK, TÜSİAD ve MÜSİAD Yönetimleri ile iktisat politikalarımıza ilişkin oldukça verimli toplantılar gerçekleştirdik. pic.twitter.com/R3qMQD1mlE

— Berat Albayrak (@BeratAlbayrak) 18 September 2018

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ