Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/haberstand.com/public_html/wp-content/themes/haber/header.php on line 111

Otel Müdürü Yanında Çalışan Stajyer Liseli Kıza Tacizde Bulundu! “Karımı Boşayıp Seninle Evleneceğim”

  • 02 Ocak 2019
  • 352 kez görüntülendi.
Otel Müdürü Yanında Çalışan Stajyer Liseli Kıza Tacizde Bulundu! “Karımı Boşayıp Seninle Evleneceğim”
Konu Altı

İzmir’de staj yapmak üzere bir otele gelen lise öğrencisini taciz eden Otel müdürü, genç kıza karısını boşayıp kendisiyle evlenecek olduğunu söyleyerek tacizde bulundu. Genç kızın şikayetiyle birlikte tutuklanarak hapis cezasına çarptırılan müdür toplam 5 yıl hapis cezası alarak cezaevine gönderildi.

İzmir’de yer alan bir otelde teknik servis müdürü olarak çalışan 40 yaşındaki Ahmet S.’ye, staj yapma amacıyla otele gelen 18 yaşındaki Y.A. adlı kıza tacizde bulunduğu gerekçesiyle birlikte toplam olarak 5 yıl hapis cezası mahkeme tarafından kesinleşerek verildi.

“Aşkım” Hitabı!

İzmir’de yer alan bir lisede turizm ve otelcilik bölümünde eğitimini devam ettirmekte olan 18 yaşındaki Y.A., bundan yaklaşık olarak 5 ay önce yaz aylarında Konak ilçesinde yer alan bir otelde zorunlu olarak stajyer olarak işe girdi. Y.A., otelde teknik servis müdürü olarak görev yapan Ahmet S.’nin kendisiyle çok daha farklı ilgilendiğini ve diğer elemanlara kıyasla farklı davranışlar sergilediğini farketti. Belirli bir süre sonra kendisine “aşkım” diyen teknik servis müdürünü bir daha dememesi için uyardı.

Karısını Boşayacağını ve Kendisiyle Evleneceğini Belirtti

Bu uyarı karşısında herhangi bir şekilde tepki vermeyen Ahmet S., 18 yaşındaki genç kıza beraber havuzda yüzme teklifinde bulundu. Kendisi için arada olan 22 yaşın hiçbir sorun teşkil etmediğini ileten Y.A., karısını boşayıp kendisiyle evleneceğini dile getirerek Y.A’ya sözlü tacizde bulundu. Ardından ise işyerinde elle taciz etmeye başladı.

Savcılığa Gitti!

Bunun üzerine Y.A., İzmir Cumhuriyet Başsavcılığı’na gitti ve 40 yaşındaki teknik servis müdürü olarak çalışan Ahmet S. ile ilgili suç duyurusunda bulundu. Savcılık tarafından hazırlanan iddianame, İzmir 18. Asliye Ceza Mahkemesi tarafından kabul edildi ve dava görülmeye başlandı.

5 yıl Hapis Cezasıyla Tutuklandı

Davanın dün gerçekleştirilen son duruşmasında ise Ahmet S., vücut dokunulmazlığını ihlal etme suçu sebebiyle 5 yıl boyunca hapis cezasına çarptırılarak tutuklandı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ