Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/haberstand.com/public_html/wp-content/themes/haber/header.php on line 111

Polis Okulda Dehşet Saçtı Sebebi Kızıyla Dalga Geçmeleriymiş!

  • 10 Kasım 2018
  • 370 kez görüntülendi.
Polis Okulda Dehşet Saçtı Sebebi Kızıyla Dalga Geçmeleriymiş!
Konu Altı

Bursa’da bir polis memuru, kendi çocuklarının eğitim gördüğü okulun müdürünü ve müdür yardımcısını silahla vurarak yaraladı. Polis memuru tarafından yapılan savunmada ise okul müdürünün sınıfta kızını rencide ettiği belirtildi. Okul müdürünün sınıfın içerisine girerek kızına yönelip “sana kim tecavüz etti” dediğini iddia etti.

Söz konusu olay, merkez Nilüfer ilçesi Hasanağa Mahallesi Şehit Piyade Er Kadir Çavuşoğlu okulunda meydana geldi. Saatler sabah 09.30’u gösterirken bir polis memuru okulunu bastı. İlham Ö., çocuğunun sınıfında değişiklik yapılması hususunda 43 yaşındaki okul müdiresi Tülay Taş ve 39 yaşındaki müdür yardımcısı Sinan Delibaş ile tartıştı. İlhan Ö., tartışmanın ardından silahını çıkardı ve peş peşe ateş edip, iki şahsıda ayaklarından yaralayarak hastanelik etti.

Yargılama Süreci Devam Ediyor

Bursa 12. Ağır Ceza Mahkemesi’nde hakkında “kasten adam öldürme” suçundan dolayı 2 farklı müebbet hapis cezası istemiyle dava açılan polis memuru İlhan Ö.’nün tutuklu yargılanma sürecine devam edildi. Davanın 2. duruşmasında tutuklu yargılanmakta olan İlhan Ö., olayda yaralanan müdire Tülay Taş, tarafların akrabaları, 30 farklı okulun müdürü, eğitim sendikaları ve avukatlar katılım gerçekleştirdiler.

Kızını Rencide Ettiklerini İddia Etti!

Polis memuru İlhan Ö.’ye üzerine atılı suçlamalar okundu. İlhan Ö., suçlamaları kabul etmedi ve kendi kızının gelerek sınıfta bulunan bir erkek öğrencinin kendisini sık sık taciz ettiğini, saçını çektiğini söylediğini anlattı. Kendisinin de ardından okula giderek kızının durumunu anlatıp, bu konuya bir çözüm bulunmasını istediğini açıklayan polis memuru, okul yönetimine isteğiyle ilgili dilekçeyi vererek okuldan ayrıldı.

Ardından ise kızının kendisine gelip, okul müdiresinin sınıfın ortasında ” sana kim tecavüz etti ” diyerek rencide ettiğini anlattığını söyleyen İlhan Ö., asıl bardağı taşırken noktanın küçük oğlunun evde altına kaçırması olduğunu söyleyen İlhan Ö., oğlunun 90 olan ortalamalarının birden bire 30’a kadar düştüğünü ve artık deliye döndüğünü iletti.

Duruşma İleri Tarihe Alındı

Duruşmada polis memurunun 2 çocuğu da tanık olarak yer aldı. Çocuklar okulda kendilerine büyük oranda haksızlık yapıldığını ve bu olaylardan dolayı psikolojilerinin çökme noktasına geldiğini anlattılar. Duruşmada diğer tanıkların ifadelerinin alınması ve eksik konuların ortadan kaldırılması için ileri bir tarihte görülme kararı çıkarıldı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ