Gündem

Prof. Dr. Esin Davutoğlu Şenol’u ölümle tehdit eden zanlı serbest kaldı, ifadesi ortaya çıktı!

ELİNDEKİ TORBA VE İÇİNDEKİ DANA DİLİ İLE PROF. DR. ŞENOL’U TEHDİT EDEN ZANLI, SAHTE DİPLOMAYLA KANSER HASTALARINI TEDAVİ ETMİŞ! 

Profesör Doktor Esin Davutoğlu Şenol’u tehdit eden kişi emniyetteki gözaltı neticesinde yapılan sorgusunun ardından serbest bırakıldı. Zanlı, Profesör Doktor Esin Davutoğlu Şenol’un ofisinin bulunduğu katın merdivenlerine iki adet dana dili bırakması ile ilgili olarak gözaltına alınmıştı. Ntv.com.tr‘de yer alan haberin içeriğine göre; Enfeksiyon Hastalıkları Uzmanı Profesör Doktor Esin Davutoğlu Şenol’u ölümle tehdit ettiği iddiasıyla Eskişehir’de gözaltına alınan kişi, sorgusunun ardından serbest bırakıldı. Ölüm tehditleri aldığını belirten Profesör Doktor Şenol, olayla ilgili suç duyurusunda bulunmuş ve koruma talebinde bulunmuştu. Konuyla ilgili soruşturma başlatan emniyet güçleri Esin Davutoğlu Şenol’u tehdit eden M.Y. adlı kişiyi Eskişehir’de gözaltına almıştı. Ancak şüpheli, emniyetteki sorgusunun akabinde serbest bırakıldı.

PROF. DR. ŞENOL’A KORUMA KARARI VERİLDİ!

Enfeksiyon Hastalıkları Uzmanı Profesör Doktor Esin Davutoğlu Şenol’a koruma kararı çıkartıldığı bildirildi. Şenol, aşı karşıtlarının hedefindeydi. Enfeksiyon Hastalıkları Uzmanı Profesör Doktor Esin Davutoğlu Şenol bir süredir aşı karşıtlarının gündemindeydi. Prof. Dr. Esin Davutoğlu Şenol, ofisinin önüne dana dili bırakarak kendisini tehdit ettiğini iddia ettiği Mustafa Y.’nin serbest bırakılmasına ise tepki gösterdi. Adli kontrolle serbest kalan Mustafa Y.’nin de ifadesinin ortaya çıktığı öğrenildi. Mustafa Y.’nin savcılık ifadesinde verdiği ‘hemoroid’ detayı ise dikkat çekti. Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Enfeksiyon Hastalıkları Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Esin Davutoğlu Şenol, resmi Twitter hesabından muayenehanesinin önüne dana dili bırakılarak ölümle tehdit edildiği yönünde paylaşımda bulunduktan sonra 29 Temmuz akşamı polis merkezine giderek, bizzat şikayette bulunmuştu. Şenol’un kendisini tehdit ettiğini ileri sürdüğü Mustafa Y. ise Ankara Cumhuriyet Başsavcılığının talimatı üzerine, Eskişehir’de gözaltına alınmıştı. Hakkında, tehdit ve kişisel verileri hukuka aykırı şekilde ele geçirme ve yayma suçundan işlem yapılan şüphelinin ifadesi alındı. Mustafa Y., ifadesinin ardından adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı. Soruşturmayı yürüten savcılık, Prof. Dr. Şenol’un sosyal medyadan tehdit edildiği yönünde sık sık paylaşım yapması nedeniyle de aile mahkemesinden koruma kararı çıkarttı.

Önerilen İçerik :   Marmara Denizi'nde müsilaj bitti mi?

ree
esin davutoğlu şenol

MUTLAKA TUTUKLANMASI LAZIM!

Prof. Dr. Esin Davutoğlu Şenol, şüphelinin tutuklanması gerektiğini şu sözlerle dile getirdi; “Mutlaka tutuklanması lazım. Çünkü seri bir cinayet işleyeceğini söylüyor ve bu cinayeti de adım adım tarif ediyor. Gerçekleştirmek üzere de buraya geliyor. Geldiğinde ise şans eseri beni bulamıyor. Beni bulamadığı için de cinayet işlenemiyor. Kadına şiddet var. Sosyal medyadan suça teşvik var. Sahte diploma var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu