Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/haberstand.com/public_html/wp-content/themes/haber/header.php on line 111

Rahatsız ediyor diye köpeği tüfekle vurdu

  • 13 Ağustos 2018
  • 350 kez görüntülendi.
Rahatsız ediyor diye köpeği tüfekle vurdu
Konu Altı

Kadirli İlçesi Şehit Vedat Kocadallı mahallesinde geçimini hayvancılıkla sağlayan Şeref Düzgün’e ait Zara isimli çoban köpeği komşularınca av tüfeği ile vuruldu. Şeref Düzgün mera alanda koyunlarını otlatırken ani silah sesi duydu. Kafasını çevirip baktığında ismini bilmediği komşuları av tüfeği ile köpeği Zara’yı vurduğunu gördü. Kanlar içinde yerde kalan köpek can çekişirken Şeref Düzgün ise durumu polise bildirdi. Vaka yerine gelen polis ekipleri, ismi öğrenilemeyen adamı köpeği vurduğu av tüfeği ile beraber gözaltına alarak karakola götürdü.

 Köpeğini vuran kişiden şikayetçi olan Şeref Düzgün ise “ Bu vicdansızlık. Ben burada koyunlarımı otlatıyordum. İsmini bilmiyorum ama komşumuz geldi tüfekle köpeğimi vurdu. Köpek ilk evvel yere düştü sonra sürüne sürüne buraya geldi. Polise havadis, bilgi, salık verdik. Köpeğimi vuran kişiyi gözaltına aldı. Ben bu kişiden şikayetçiyim. Bildiğim kadarıyla köpeğimden rahatsız olduğu için vurmuş” şeklinde konuştu.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ