Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/haberstand.com/public_html/wp-content/themes/haber/header.php on line 111

Ramazan Bayramı’nın son günü kutlanıyor! İşte en güzel bayram mesajları

  • 17 Haziran 2018
  • 578 kez görüntülendi.
Ramazan Bayramı’nın son günü kutlanıyor! İşte en güzel bayram mesajları
Konu Altı

Ramazan Bayramı’nın bugün son günü kutlanıyor. Vatandaşlar ister yakın ister ırak olsun sevdiklerinin Ramazan Bayramı’nı kutluyor. Sizler için 2018 yılı en güzel ve anlamlı bayram mesajlarını derledik. 

2018 RAMAZAN BAYRAMI MESAJLARI

-Ya Rabbi sana açılan elleri, sana yönelen gönülleri, sana bükülen boyunları, sana yalvaran dilleri ne olur abes çevirme. Hayırlı Bayramlar.

-Ümmetin birlik ve beraberliğinin daim olmasına, kanın durmasına; sevgi, hoşgörü ve barışın yargıç olmasına vesile olması dileğiyle Ramazan Bayramınız Kutsal Olsun.

-Hayat yaşamayı, vefa hatırlamayı, dostluk paylaşmayı, hususi günler ise hatırlamayı bilenler için vardır. Ramazan Bayramınız kutsal olsun.

-Dua Kapılarının Ağzına Kadar Açık, bela Ve Kötülüklerin Arındırıldığı Bu Güzel Günde Bayramınızı Tüm Sevdiklerinizle Beraber Hayırlı ve Mesut geçirmeniz Dileğiyle Kutsal ramazan Bayramınızı Kutlarım.

-Nimetlerin en iyisi çalışarak kazanılan, arkadaşların en iyisi de Allah”ı hatırlatandır. Ramazan Bayramınız Kutsal olsun.

-Güzel düşünceler nefeslere dolarsa güzel dualar olur, Dua ise Ulu Allah’a gider nur Olur, gökyüzünde buluşan dualarımızın nurlanması ümidiyle Ramazan Bayramınızı Kutlarım..

-Yüreğine damla damla umut, günlerine bin tatlı sevinç dolsun. Sevdiklerin hep yanında olsun, yüzün ve gülün hiç solmasın. Ramazan Bayramın kutlu olsun…

-Tasalar sevince, hüzünler neşeye dönüşüyor. En güzel anıları beraber paylaşabileceğimiz zamanlara..

-Sevinç ve huzur dolu bir umutla geldi Ramazan Bayramı. Bu güzel ayın kutsal bayramı bizlere mutluluk, huzur, güzellikler nasip etsin. Tüm müslümanlara Hayırlı Ramazan Bayramı diliyorum.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ