Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/haberstand.com/public_html/wp-content/themes/haber/header.php on line 111

Saç dökülmesine karşı pratik çözüm!

  • 22 Haziran 2018
  • 490 kez görüntülendi.
Saç dökülmesine karşı pratik çözüm!
Konu Altı

Saç dökülmesine karşı pratik çözüm!3 saat önce

İnce telli ve cılız saçlara sahibim. Özellikle, mevsim geçişlerinde tutam tutam dökülüyor ve bu vaziyet beni fazla üzüyor. Aslında geçmiş vakit ile anlatsam daha iyi olurdu çünkü Evigen ampül sayesinde artık saçlarımla fazla mutluyum! Samimiyetle öneriyorum, saçlarınıza bir talih verin; memnun kalacaksınız. Evigen ampül saça nasıl kullanılır, sizlere bu konuda faydalı bilgiler sunuyorum!

Güzellik uzmanı Özge Özel, saçlarımın güçlenmesi ve hacim kazanması için Evigen ampül ile bakım yapmamı önerdi. Hep aklımın bir köşesindeydi ve sonunda başlamaya karar verdim. Eczaneye gidip kutusu 5 liraya Evigen ampül aldım. Kutunun içinde 5 sayı tüp var. Tüplerden bir tanesini kırıp içindeki sıvı E vitamini saç diplerime masaj yaparak sürdüm. Geniş dişli bir tarakla tarayıp her bölgeye yayılmasını sağladım. Saçımı streç filmle sardım. Ortalama iki saat beklettim. Ardından sarımsaklı şampuan ile yıkadım.

Sonuçlar mı?

Daha ilk kullanımda saçlarım ipek gibi yumuşacık oldu. Normalde saçlarımı tararken, tarağın üstündeki dökülen saçlarıma bakıp üzülürdüm. Ama bu kez, kesinlikle daha az saçım dökülmüştü. Kullanmaya devam ettikçe tarağın üzerinde birkaç tel görüyordum ki bu gayet normal bir miktar…

Esasında, Evigen sıvı E vitaminidir. Saç, ten ve tırnaklarımızın ihtiyacı olan vitaminlerden biridir. Saç derimize ve köklerimize vitamin ile bakım yapıp besliyoruz. Saçlardan kolayca arınıyor, fena bir kokusu yok.

Evigen ampül ne işe yarıyor?

  • Saç dökülmesini azaltıyor.
  • Yeni saçların çıkmasına yardım ediyor.
  • Saçları nemlendirip canlandırıyor.
  • Hızlı saç uzatmaya muavin oluyor.

Ben, Evigen ile saç bakım maskesini haftada iki defa yapıyorum. Bütün “Yüksek Topuklar” okuyucularına tavsiye ediyorum. Şu anda benimle beraber yüzlerce okuyucumuz, Evigen ampül ile saç bakımına başladı ve ilk sonuçlardan bile fazla memnun… Umarım, siz de kendinize bu şansı verirsiniz. Kesinlikle, denemeye paha bir yöntem!

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ