Magazin

Sadakatsiz dizisinin ünlü oyuncusu Burak Sergen’den kötü haber

Sadakatsiz dizisinin oyuncusu Burak Sergen yoğun bakıma alındı. Ünlü oyuncuya COVID-19 testi yapıldı ancak sonuçlar negatif çıktı. Doktorlardan bir açıklama bekleniyor.

Kanal D ekranlarında sevilerek izlenen Sadakatsiz dizisinin sevilen oyuncusu Burak Sergen dün akşam saatlerinde hastaneye kaldırıldı. Evine fenalaşan Sergen apar topar hastaneye götürüldü. Sergen yoğun bakıma alındı.

60 yaşındaki ünlü oyuncu ambulans ile hastaneye kaldırıldı. Acil servis müdehalesi ardından yoğun bakım ünitesine alınan oyuncudan haber bekleniyor. Oyuncunun gün içerisinde de halsiz olduğu öğrenildi. Rahatsızlığının sebebi henüz net olmayan Sergen’e koronavirüse yakalanma ihtimaliyle COVID-19 testi yapıldı.

Hastaneden ise ‘Burak Bey’in iki Covid testi de negatif çıkmıştır. Kendisi akciğerlerinde enfeksiyon olduğundan ve solunum güçlüğünden dolayı yoğun bakımda gözetim altındadır.’ şeklinde bir açıklama geldi.

burak sergen yogun bakim 3jjh cover
BURAK SERGEN

BURAK SERGEN KİMDİR? BURAK SERGEN KAÇ YAŞINDA?

Burak Reis Sergen 9 Şubat 1961’de başkent Ankara’da doğdu. Sanatçı Semih Sergen’in oğlu ve Toprak Sergen’in ağabeyi olan Burak Sergen, 1984’te Ankara Devlet Konservatuarı’ndan mezun olduktan sonra staj görevini Bursa Devlet Tiyatrosu’nda yaptı daha sonra Ankara Devlet Tiyatrosu’na tayin oldu. Hâlen Devlet Tiyatroları’ndaki görevine devam eden Burak Sergen Devlet Tiyatroları’ndaki sanatçılık görevinin dışında Ankara Devlet Tiyatrosu Müdür Yardımcılığı ve Müdürlüğünü üstlendi. Konya Selçuk Üniversitesi ve Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuarı’nda öğretim görevlisi olarak çalışan Burak Sergen ayrıca çeşitli televizyon ve sinema filmlerinde de rol aldı.

Konu ile ilgili olarak detaylara göre, Bursak Sergen, Devlet Tiyatroları’ndaki görevinin dışında Tiyatrokare, Tiyatro Baykuş gibi özel tiyatrolarda da yönetmen ve oyuncu olarak bazı çalışmalar gerçekleştirdi.

BURAK SERGEN HANGİ FİLMLERDE OYNADI? BURAK SERGEN’İN OYNADIĞI FİLMLER

Salur Kazan
Deli Dumrul
Boğaçhan
Salur Tutsak Düşünce
Eğrek İle Seğrek
Uruz Tutsak Düşer
Bamsı Beyrek
Bamsı Beyrek Neden Öldürüldü
Beybaba/ Koltuk

BURAK SERGEN HANGİ DİZİLERDE OYNADI? BURAK SERGEN’İN OYNADIĞI DİZİLER

Derdest
Sadakatsiz
Zerda
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz
Halka
Zoraki Başkan
Çukur
Tam Pansiyon
Cesur Kuşku
Kara Sevda
Sen Benimsin
Kızılelma
Aşk ve Ceza
Aşk ve Gurur
Bulut Bey
Dicle
Erkek Tarafı
Köpek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu