Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/haberstand.com/public_html/wp-content/themes/haber/header.php on line 111

Sahte Kripto Para Sitesinde Ryan Gosling, Tasarımcı Oldu!

  • 16 Haziran 2018
  • 2.003 kez görüntülendi.
Sahte Kripto Para Sitesinde Ryan Gosling, Tasarımcı Oldu!
Konu Altı

Kripto paralar, açık kaynak kodları olması nedeniyle her geçen gün artıyorlar. Bir kripto paranın girdiği piyasada büyüyebilmesi için gereken ise yatırım ve bağışlar oluyor. Bağışlar genelde değeri bulunan gerçek kripto paralarla gerçekleştiriliyor. Projeler, bu bağışlar karşılığında yeni üretilen kripto paradan belirli bir oranda bağışçılara veriyor. Ancak değerlenmesi için daha çok yatırım alması gerekiyor. 

Yeni bir kripto paranın yatırım alması ve insanların yüzlerce ünite arasından tercih nedeni olması için sağlam bir internet kampanyasına ihtiyacı oluyor. Bu kampanya ise oldukça şeffaf gerçekleştiriliyor. Umumi olarak bir kripto paranın ardında kimlerin emeği geçtiyse onların listesi cafcaflı bir şekilde sunuluyor. 

Ethereum’un Kurucusu, Kripto Nakit Dolandırıcıları Yüzünden Twitter’daki Kullanıcı Adını Değiştirdi!

Dolandırıcılar, ilk yatırımları tamamen sahtte projelerden elde etmek için bu siteleri oldukça iyi bir şekilde tasarlıyorlar. 

MIROSKII ismi verilen bir kripto para, baştan aşağıya dolandırıcıların projesi. Hatta Crysis oyunundaki nanosuit tanıtımlarını andıran bir klibi bile var:

İlk görüldüğünde etkilenmemek elde değil. 

Kripto parada emeği geçenlere ve var ekibe göz atmak istediğinizde, Kevin Belanger isminde bir tasarımcıyla tanışıyorsunuz:

Fotoğraftan da anlaşılacağı üzere ya Ryan Gosling yeni rolüne hazırlanıyor ya da bu dolandırıcılar işi hiç bilmiyorlar.

Hikayenin en tuhaf tarafı MIROSKII’nin şu zamana kadar 833 bin dolar yatırım almış olması. Bu kısım gerçekten Oscar’lık bir iş olmuş doğrusu. Bakalım Gosling’den ya da üçkağıtçı ekipten söz konusu dolaylı skandal hakkında bir açıklama istikbal mi?

And the Oscar goes to, Öz Gosling Reklam ve Tabela LTD. ŞTİ.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ