Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/haberstand.com/public_html/wp-content/themes/haber/header.php on line 111

Sancaktepe’de Şehit Düşen Asker Ailelerinin Evlerine Şehit Ateşi Düştü!

  • 27 Kasım 2018
  • 572 kez görüntülendi.
Sancaktepe’de Şehit Düşen Asker Ailelerinin Evlerine Şehit Ateşi Düştü!
Konu Altı

İstanbul’da yer alan Sancaktepe ilçesinde, askeri helikopterin düşerek 4 askerin şehit olmasına yol açması sonucunda ailelere haber verildi. Acı haber aileleri yaktı. Haberi alan şehit aileleri çok zor anlar yaşadılar.

Üsteğmen Aykut Yurtsever, Kara Pilot Albay Gökselin Saylan, Piyade Uzman Çavuş Şahin Aslan ve Astsubay Üstçavuş Emre Vahit Bekli’nin ailelerine yürek burkan haber iletildi.

Aykut Yurtsever’in Bursa’daki Evine Haber Gönderildi!

İstanbul Sancaktepe’de UH – 1 tipindeki askeri helikopterin düşmesiyle birlikte 4 asker şehit oldu. Askerlerden biri ise yaralı olarak kurtuldu. Şehit olan askerlerimizden Kara Pilot Üsteğmen Aykut Yurtsever’in haberi, bursa’daki ailesine verildi. Acı haberi alan şehidin ailesi İstanbul’a gitmek için hemen yola koyulurken oturduğu bina ise Türk bayraklarıyla donatıldı. 15 Temmuz 2017 tarihinde Şebnem Yurtsever ile evlenen Aykut Yurtsever eşiyle birlikte İstanbul’da yaşıyordu.

Ankara’daki Aile Yürekleri Dağladı!

İstanbul Sancaktepe’deki askeri helikopterin düşmesiyle şehit olan 4 askerden diğeri Kara Pilot Albay Gökselin Saylan’ın acı haberi de babasına iletildi. Askeri yetkililer, 2 çocuğu bulunan baba İsmet Saylan’a haberi iletti. Baba çok acı anlar yaşadı. Şehidin baba evi Türk bayrağı ile donatıldı.

Bitlis’e de Ateş Düştü!

Piyade Uzman Çavuş Şahin Aslan’ın Bitlis Güroymak ilçesinde yaşayan ailesine de acılı haber ulaştırıldı. 5 kız kardeşi olan Aslan’ın şehadet haberini alır almaz büyük bir acı ve yıkıntı yaşayan ailesi sinir krizleri geçirdi. Evli ve 3 çocuğu bulunan Aslan’ın babasının da emekli güvenlik korucusu olduğu bilgisine ulaşıldı.

“Oğlum Beni Çok Severdi”

Şehit olan 4 askerden Kara Pilot Abay Gökselin Aytural Şaylan’ın annesi Şermin Şaylan’da acı haberi aldı. Oğlunun şehit olduğu yönünde haber alan Şermin Şaylan, gözyaşlarına hakim olamadı. Oğlunun kendisini çok sevdiğini ileten Şaylan, bir gün bile kendisini üzmediğini, cennette gittiğini açıkladı.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ