Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/haberstand.com/public_html/wp-content/themes/haber/header.php on line 111

Şarkıcı Fulin’den Aleyna Tilki Çıkışı : Algı Operasyonu!

  • 27 Ekim 2018
  • 664 kez görüntülendi.
Şarkıcı Fulin’den Aleyna Tilki Çıkışı : Algı Operasyonu!
Konu Altı

Genç şarkıcı Fulin Şingirik, Aleyna Tilki’ye benzediğini söyleyenlere katılım gerçekleştirdiği bir magazin programında ateş püskürdü. Bilinçli olarak algı operasyonu yaptıklarına dikkat çeken Şingirik, Tilki’yi yolda görse tanımayacak olduğunu da sözlerine ekledi.

Fulin Şingirik, TEVE2’de katılım gerçekleştirdiği 2.sayfa programında konuk olarak yer aldı. Bir sosyal medya kullanıcı tarafından program anında gelen “Konuğu Tilki’ye benzettim” lafıyla birlikte sinirlenen Şingirik, bir takım açıklamalar altına imza attı.

Aleyna Tilki’ye benzetilmesiyle birlikte aşırı sinirlenen Şingiril, Yapılanların %90’lık bölümünün tamamen bilinçli bir şekilde yapıldığını ve algı operasyonu yapma amacıyla gerçekleştiğini dile getirdi. Bunun başından beri bu şekilde olduğunu sözlerine ekleyen Fulin, kendisini Aleyna Tilki sanan kişinin gerçek biri olabileceğini, ama genelde kendisi klip çıkardığı zamanda sahte hesaplarla birlikte birsürü saldırı yapıldığından yakındı.

Aleyna Tilki’yi taklit ediyor sözlerine karşı tepkisini dile getiren Fulin, 2015 tarihinde çektiği Keyf-i Halk klibini ve Aleyna Tilki’nin Sen Olsan Bari klibini karşılaştırmalarını istedi. Kimin önce yaptığını, kimin sonra yaptığını bu kliple birlikte göreceklerini ileten Çingirik, bu konuya artık son vermek istediğini, Tilki’nin çektiği klibin kendi klibinin kopyası olduğunu, artık bu kadar söylenen sözün yettiğini söyledi. Kendisinin kostüm aldığı yerlerden Tilki’nin de kostüm aldığını ileten Fulin, onunla aynı kişilerle iş yaptığını da dile getirdi.

Fulin, program boyunca Aleyna Tilki adını ağzına almadı ve sürekli “o şahıs” “o kişi” gibi betimlemeler kullandı. Bunun üzerine sunucular sebebini sordu. Ardından ise Fulin, adını ağzına almak istemediğini, çünkü onun adını ağzına almaya ve hakkında konuşmaya ihtiyacı olmadığını, kişisel hiçbir olayının olmadığını, yolda görse tanımayacağını iletti.

Aleyna’nın Dipsiz Kuyum şarkısı hakkında da yorum yapan Fulin, Dipsiz Kuyum şarkısının Türk halkının kulağına hoş gelen bir şakı olduğunu, onun hızlı çıkış yapmasındaki en büyük etkenin yaşı olduğunu, Emrah Karaduman’ın başarısının Tilki’nin yükselmesinde çok yüksek payı olduğunu anlattı.

Emrah Karaduman’la eskiden birlikte olan Fulin, 3 yıldır Karaduman’la karşılaşmadığını, karşılaşmakta istemediğini dile getirdi. Kimseye kırgınlığının olmadığını herkesin kendi hayatını yaşadığını anlatan Fulin, görse belki gözünün dolabileceğini dile getirdi.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ