Magazin

Seda Sayan ve Çağlar Ökten’in aşk yuvasını görenler gözlerine inanamadı! Göz kamaştıran lüks ev sosyal medyanın gündemine oturdu!

Geçtiğimiz aylarda dünya evine giren Seda Sayan ve Çağlar Ökten’in lüks evi görenleri hayrete düşürdü. Çiçeği burnunda çiftin göz kamaştıran evi sosyal medyada da gündem oldu.

Karar’da yer alan habere göre, ünlü sanatçı Seda Sayan, geçtiğimiz aylarda dünya evine girdiği 34 yaşındaki eşi Çağlar Ökten’in ailesini Mersin’de ziyaret etti. Ziyaret esnasında fotoğraf çekilmeyi de unutmayan Seda Sayan, Kayınvalidesi Hicran Ökten’i de “Canım Hicomm” ifadeleriyle paylaştı. Gerçekleştirilen ziyaret sonrasında evinden de bir paylaşım yapan Seda Sayan’ın evi görenleri hayrete düşürdü.

seda sayan evi
seda sayan evi

Geçtiğimiz Mayıs ayında Çağlar Ökten ile evlenen Seda Sayan, 35 yaşındaki eşiyle mutlu evliliklerinin keyfini sürüyor. Düğünlerine katılamayan kayınvalidesi ve kayınpederini ziyarete giden Seda Sayan, eşinin ilk çocuğu Artur Ökten’le de verdiği samimi pozlarla dikkat çekti. Gerçekleştirdiği ziyarette herkesin takdirini toplayan Seda Sayan, ziyaret sonrası eşiyle birlikte İstanbul’daki evlerine döndü. Seda Sayan evinden “Tatil dönüşü ev yüzüme gülümser” diyerek bir video paylaştı. Çiftin kaldığı evi görenler hayrete düştü.

SEDA SAYAN-ÇAĞLAR ÖKTEN ÇİFTİNİN LÜKS EVİ

2 ay önce Müzisyen Çağlar Ökten ile dünya evine giren Seda Sayan, eşinin ailesini ziyaret etmek için Mersin’e gitmişti. Mersin’de kayınvalidesi ve kayınpederi ile samimi pozlar veren Seda Sayan’ın İstanbul’a döndüğünde evinden paylaştığı video sosyal medyanın da gündemine oturdu. Seda Sayan ve Çağlar Ökten’in lüks evi sosyal medyada en çok konuşulan konular arasına girdi. Şimdi ise gözler evliliğine karşı olduğu öne sürülen oğlu Oğulcan Engin’de…

seda sayan esi
seda sayan esi

EŞİNİN SOY ADINI NEDEN KULLANMIYOR?

Geçtiğimiz günlerde katıldığı bir etkinlikte muhabirlerle bir araya gelen Seda Sayan, “Eşinizin soyadını kullanmayacağınıza dair haberler çıktı soyadı yüzünden aranızın bozulduğu doğru mu?” sorusuna da açıklık getirmişti. Konuyla ilgili olarak olayın yanlış anlaşıldığını söyleyen Seda Sayan, “Hatta boşanıyorlar ve benim evi terk ettiğim bile yazıldı. Öyle bir şey yok.” dedi. Doğrusunun evraklarda değişim yapılması gerektiğini ve daha önce kendi soy adını kullanacağını söyleyen Sayan, “Karı-koca arasında soyadı kavgası falan olmadı. Adam benim hayatımda. Ben kurban olurum onun soyadına.” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu