Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/haberstand.com/public_html/wp-content/themes/haber/header.php on line 111

Seda Sayan’a Acun’dan Gönderme Geldi!

Bu sezon Tv8 ekranlarında Yemekteyiz isimli yarışmanın sunucusu olarak öne çıkan Seda Sayan, dün patronu Acun Ilıcalı ile bir araya gelerek açıklama yaptı. Ilıcalı, birkaç ay önce kendisini makyaj filtreli olarak paylaşan Sayan’a gönderme yaptı.

  • 25 Temmuz 2019
  • 341 kez görüntülendi.
Seda Sayan’a Acun’dan Gönderme Geldi!
Konu Altı

Seda Sayan’ın, Eser Yenenler’in düğününde bir araya gelerek fotoğraf çekindiği kişilerle makyaj filtresiyle paylaşım yapması gündem olmuştu. Fakat paylaşımlarından en çok konuşulan isimlerden olan Acun Ilıcalı, fotoğrafta oldukça ilginç görünüyordu. Ilıcalı, bu fotoğrafın üzerinden geçen ayların ardından Sayan’la bir araya geldi ve göndermeli bir paylaşım yaptı.

Geçtiğimiz gün Seda Sayan ile bir araya gelen medya devi Acun Ilıcalı, sosyal medya hesabı üzerinden bu fotoğrafı paylaştı. Fotoğrafın altına eklediği “nofilter” yani filtre yok etiketi, Seda Sayan’ın daha önceleri paylaştığı fotoğrafa gönderme oldu.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ