Ünlü oyuncu Serenay Sarıkaya’dan oldukça ilginç bir haber veriyoruz bugün sizlere. Serenay Sarıkaya ile Umut Evirgen tekrar mı barıştı?

Serenay Sarıkaya ile Umut Evirgen tekrar mı barıştı soruları sosyal medyada ayyuka çıktı. Tv100’ün haberine göre Ünlü oyuncu Serenay Sarıkaya ile eski aşkı yapımcı Umut Evirgen ile yeniden sevgili oldu. 1 Temmuz’da 30 yaşına giren Sarıkaya’nın doğum gününü Evirgen yaptığı romantik bir paylaşımla kutladı.

Umut Evirgen, eski sevgilisi Serenay Sarıkaya ile yeniden ilişkiye başladığını vatana millete duyurdu. Bu ünlülerin aşklarına da yetişemiyoruz diyebilirsiniz ancak Evirgen remsn ilanı aşk yaptı. Evirgen, Sarıkaya’nın doğum gününde yaptığı paylaşımla hayranlarını sevindirdi.

Evirgen daha önce de Tuba Büyüküstün, Melisa Şenolsun ve Nur Fettahoğlu gibi isimlerle ilişki yaşamıştı. Hatta daha da önemlisi Evirgen Sarıkaya le daha önce de sevgiliydi.

Bu kez yakalandılar. Her defasında arkadaş olduklarını söyleyen çiftin yeniden sevgili oldukları artık ortaya çıktı. Umut Evirgen, Sarıkaya ile pozunu paylaşıp, “happy birthday bitanem” notuyla sevgilisinin doğum gününü kutladı.

İkili daha önce birliktelik yaşamıştı. Daha önceki yıllarda Serenay Sarıkaya’ya olan aşkını itiraf eden işletmeci Umut Evirgen Sarıkaya ile Asmalımescit’te objektiflere yakalanmışlardı. Basın mensupları, gecenin ilerleyen saatlerinde aracını park ettiği yerden almaya gelen Umut Evirgen’e bir çok soru yöneltmişti ancak Evirgen, gazetecilerin, “Serenay Hanım ile ayrıldığınız yönünde dedikodular çıktı. Birinci ağızdan, sizden duymak istedik. Böyle bir şey var mı?” sözlerinin üzerine, “Arkadaşlar iyi geceler.” demekle yetinmişti.

Umut Evirgen, 26 Şubat 1990 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi. Genç sinemacı Umur Evirgen yönetmen, senarist, yapımcı ve işletmecidir. Umut Evirgen Lisans eğitimini New York’da Berkeley College’de İşletme alanında tamamladıktan sonra Türkiye’ye dönmüş ve yüksek lisansını İstanbul Bilgi Üniversitesi’nde Sinema TV alanında yapmıştır. Aynı zamanda yeme içme sektöründe başarılı bir geçmişi vardır. Birçok işletmeci yanında yetişmiştir. Kendisi hala Emirgan Group’un sahibidir. Chicki Boom adlı barı Timeout ödüllerinde en iyi bar seçilmiştir.