Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/haberstand.com/public_html/wp-content/themes/haber/header.php on line 111

Silahlanın Diyerek Tepki Toplayan Sedat Peker: “Kudurun Ulan!”

  • 05 Şubat 2019
  • 450 kez görüntülendi.
Silahlanın Diyerek Tepki Toplayan Sedat Peker: “Kudurun Ulan!”
Konu Altı

İstanbul Ataşehir’de katılım gerçekleştirdiği bir açılışa gelen taraftarlarına karşılık silahlanma çağrılarında bulunan organize suç örgütü lideri olan Sedat Peker, yeni bir açıklama yaparak gelen tepkilere karşılık “kudurun ulan” dedi.

İstanbul Ataşehir’de katıldığı bir restoranın açılışında birtakım açıklamalar altına imza atan Peker, İmkanı olan kişilerin kesinlikle ruhsatlı silah alması gerektiğini, mutlaka av tüfeği sahibi olması gerektiğini belirtti. Ardından ise sosyal medya hesabı üzerinden herhangi bir suç unsuru oluşturacak açıklama yapmadığını, bunu böyle anlayıp, açıklamalar yapan kişilere ise “kudurun ulan kudurun” açıklaması yaptı.

“Bu Ülkenin Tek Karışı Verilmeyecek”

Açılışını yaptığı restoranın önünde Sedat Peker için kürsü kuruldu. Kurulan kürsüden taraftarlarına seslenen Peker, seçimlerin ardından hem emperyalist tarafların, hem de yine bu tarafların Türkiye üzerindeki yalakalarının bazılarının daha şimdiden seçimlere yönelik YSK’yı tanımadığını söylediğini ifade etti.

Seçim sonuçlarına göre bu açıklamalarla birlikte milleti sokağa dökme çabasında olduklarını iddia eden Peker, bundaki asıl amacın kesinlikle terör mensuplarının da bu partilerin içerisine karışıp, ülkeyi yakıp yıkmak olduğunu ifade etti.

Polisin, askerin ve istihbaratın bu konuda son derece güçlü bir duruş sergilediğini belirten Peker, buna hiçbir şekilde izin verilmeyeceğini anlattı. Ardından ise “bu ülkenin tek karışını onlara vermeyeceğiz” diyerek açıklamalarına devam etti.

“İmkanı Olanlar Ruhsatlı Silah Alsın”

Silahın iyi insanların elinde olmasının, büyük bir sigorta ve güvence olduğunu sözlerine ekleyen Peker, bu sebepten dolayı imkanı bulunan her dostunun mutlaka ruhsatlı silah alması gerektiğinin altını çizdi. Mutlaka herkeste bir av tüfeği bulunması gerektiğini de szlerine ekledi. Her an her şeye hazırlıklı olunması gerektiği yönünde de açıklama yapan Peker, kendilerini kötüye hazırladıklarını, karşılarına iyi gelirse de herhangi bir şey olmayacağını “amenna” sözleriyle belirtti.

“Kudurun Ulan Kudurun”

Organize suç örgütü lideri Sedat Peker, sosyal medya hesabı üzerinden konuşmasıyla ilgili olarak savcılığa suç duyurusunda bulunan kişilerin kesinlikle boşa sevinmemesi gerektiğini, kendisinin Ergenokon sürecinde herhangi bir hak iddia edilmeden suçsuz bir şekilde 10 yıl cezaevinde kaldığını, bu sebepten bir avukat kadar bilgi sahibi olmayı başardığını, suç olan hiçbir şeyi ağzına almayacağını anlattı ve sonuna “kudurun ulan kudurun” ifadesi ekledi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ