GündemMagazin

Skandala imza atan Demet Akalın’a tepkiler çığ gibi yükseliyor!

GETİRDİĞİ ŞAMPANYAYI BEĞENMEYEN DEMET AKALIN, KADEHİ GARSONUN KAFASINA BOŞALTTI!

Şarkıcı Demet Akalın, sahne aldığı mekanda kendisine gönderilen şampanyayı beğenmeyince bir skandala imza atarak kadehi garsonun başından aşağı döktü. Cnnturk.com‘da yer alan haberin içeriğine göre;

Her yaptığı ve her söylediği ile gündem olan, skandaldan skandala imza atan ünlü şarkıcı Demet Akalın, sahne aldığı bir mekanda yaptığı etik olmayan hareketle sosyal medyada gündem oldu. Şarkısını seslendirdiği sırada kendisine hediye olarak gönderilen şampanyadan bir yudum alan Demet Akalın, içkiyi beğenmeyince kadehi seyircilerin gözleri önünde, garsonun gururunu hiçe sayarak başından aşağı döktü. Yaptığı bu kaba hareketten sonra garsona “Resmen elma suyu vermişsin bana.” diyerek bir de sitemde bulunan Akalın, daha sonra garsona “Bir tane gerçek şampanya ver de…” diyerek  tuhaf hareketlerine devam etti. Demet Akalın’ın bu kaba davranışı sosyal medya kullanıcılarının tepkisini çekti. Özellikle ekmek parası için çalışan bir garsonu, binlerce kişinin önünde küçük düşürerek aşağılaması sanat camiasından da tepki çekmesine neden oldu. Demet Akalın’a bir tepki de Ömür Gedik ve Müjde Ar’dan geldi.

Önerilen İçerik :   WhatsApp Tarafından Açıklama Yapıldı. Geri Adım Atmıyoruz!

MÜJDE AR VE ÖMÜR GEDİK’TEN ÇOK SERT TEPKİ!

Demet Akalın, mekanda kendisine hediye edilen içeceği beğenmeyince kadehi garsonun kafasından aşağıya döktü. Demet Akalın’ın bu aşağılayıcı hareketi birçok sosyal medya kullanıcısının tepkisine neden olduğu gibi, meslektaşlarından da tepkiler gecikmedi. Demet Akalın, önceki akşam çıktığı mekanda garsonun getirdiği içkiyi beğenmeyince bir skandala imza attı. Getirilen şampanyayı beğenmeyen Demet Akalın, elindeki kadehi garsonun başından aşağıya boşalttı. Neye uğradığını şaşıran zavallı garsona bir de, “Resmen elma suyu vermişsin bana. Git yenisini getir.” diyerek skandalına skandal ekledi. Demet Akalın, daha sonra getirilen içkiyi sahnede açarak içti. Demet Akalın’ın görüntülerinin sosyal medyada yayınlanarak gündem olmasının ardından çok sayıda kullanıcı, Akalın’a haklı olarak tepki gösterdi. Demet Akalın’a ünlü isimlerden de tepki gecikmedi. Ünlü şarkıcıya Müjde Ar ve Ömür Gedik, sosyal medya hesaplarından tepkilerini gösterdi.

MÜJDE AR: “ÇOK UTANÇ VERİCİ! SANATÇI VAR, SANATÇI VAR…”

83404

Çok utandığını dile getiren usta oyuncu Müjde Ar, “Sanatçı var, sanatçı var… Hiç kusura bakma Demet Akalın. İnsanlar ekmek parası için çalışıyorlar, senin tarafından rezil edilmek için değil. Sonuçta sen de orada ekmek parası için varsın. Aynısı sana yapılsaydı ne hissederdin? Bu yüzden videoyu paylaşmayacağım. İzlemez olaydım. Ben resmen insanlığımdan utandım. Hiç yakıştıramadım… Alkol sadece ağızla içilmeli … İçmesini bilmiyorsan da elma suyu iç ve asla şikayet etme…” diyerek büyük bir insanlık dersi veredi. Müjde Ar’ın bu yerinde çıkışını herkes takdir etti.

Önerilen İçerik :   Kubilay Aka'ya hapis şoku! Cinsel içerikli görüntülerini ifşa etmişti! Sular durulmuyor!

BİR TEPKİ DE ÖMÜR GEDİK’TEN…

omur gedik 16 9 1590651477

Bir konserinden video yayınlayarak konuya dahil olan Ömür Gedik de Demet Akalın’ı sert bir dille eleştirdi: “Biz her konserimizde bu şarkıyı sahne aldığımız yerde çalışan emekçi arkadaşlarımız için de söylüyoruz. Müdürler, otel sahipleri de çalışanları ile sahneye çıkıyor ve misafirler bize eşlik ediyorlar. Garsonun başından aşağıya şampanya dökülen bir yerde sahne almam, ayrıca öyle bir yerde konuk olarak da bulunmam. Bunu talep eden bir dinleyici olursa da cevabını yapıştırırım. Emekçiler çok kıymetlidir, sadece baş üstünde tutulur, başlarından aşağıya içki dökülerek aşağılamaya kimsenin hakkı yoktur.” şeklinde açıklama yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu