Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/haberstand.com/public_html/wp-content/themes/haber/header.php on line 111

Soğutma Cihazları Ve Genel Özellikleri

  • 10 Aralık 2018
  • 416 kez görüntülendi.
Soğutma Cihazları Ve Genel Özellikleri
Konu Altı

Aktif olarak satışta bulunan soğutma cihazları istanbul kategorisindeki ürünler kendi arasında birçok seçeneğe ayrılıyor. Gıda ürünlerinin uzun vadede soğuk tutularak bozulmasını engelleyen bu cihazlar kamusal alanlarda da sıklıkla kullanılmaktadır. Bunun yanı sıra sıra soğutma cihazları fiyatları her bütçeye uygun olarak yeniden yapılandırılmıştır ve taksitle ödeme avantajı da sunulmaktadır.

Endüstriyel Soğutma Cihazları ve Ürün Özellikleri

İçerisinde şoklama cihazı da bulunan endüstriyel soğutma cihazları Avrupa ve dünya standartlarına uygun bir depolama hacmine sahiptir. Şoklama cihazının ısı ayarları eksi 35 derece ile 40 derece arasında bulunmaktadır. İçerisindeki donmuş muhafaza deposu ise -18 ile 23 dereceleri arasında yer alıp tüm talepleri karşılayacak orandadır. Beklenilen izolasyonu tam da istenilen ölçülerde yerine getiren bu cihazlar her türlü endüstriyel alanda rahatlıkla kullanılabilir. İçerisinde ek olarak soğuk muhafaza deposu da bulunmaktadır. Buradaki ısı ayarları ise eksi 2 ile artı 5 oranıyla belirlenmiştir. Poliüretan dolgu malzemesi ile sağlam bir zemine oturtulan bu ürünler 3 yıllık garanti kapsamında alıcılarla buluşuyor. Hem soğutma hem de dondurma işlemlerini eksiksiz yerine getiren bu üst düzey cihazlar enerji maliyetlerini düşürmesi açısından da tercih sebebidir. Çok daha fazla ürünü soğuk ve donmuş olarak tutan soğutma cihazları en uygun fiyatlarla satışa çıkarılmaktadır.

Ultra Derin Soğutma Üniteleri ve Özellikleri

Ürün giriş sıcaklığını artı 10 derecede gösteren ultra derin soğutma üniteleri son derece profesyonel bir soğutma sistemine sahiptir. Ana dereceleri eksi 65’e kadar varan bu üniteler ile uzun zamanlar boyunca ürünlerin muhafazası sağlanabilmektedir. Ürün çıkışlarının çekirdek sıcaklıkları ise eksi 40 derece olarak belirleniyor. Son olarak oda içi sıcaklığı oranı -60 derecede seyretmektedir. Potansiyel alıcılar vakit kaybetmeden modeli incele ya da teklif al seçeneklerine tıklayarak bu ürünlerin siparişlerini online platformlardan tamamlayabilir.

Buz Makineleri ve Fiyatları

Buz makineleri de diğer ürünler gibi kendi içerisinde birçok türe ve seçeneğe ayrılıyor. Tatlı suları buza dönüştüren modellerinin yanı sıra kataloglar içerisinde deniz suyu için özel dizayn edilmiş makineleri seçmek ve değerlendirmek de mümkün. Teklif al seçeneği ile buz makineleri fiyatları hakkında detaylı bilgiler alınabilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ