Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/haberstand.com/public_html/wp-content/themes/haber/header.php on line 111

ŞOK Aktüel 6 Ekim 2018 Yayınlandı! Birbirinden Güzel Aktüel Fırsatları…

  • 03 Ekim 2018
  • 291 kez görüntülendi.
ŞOK Aktüel 6 Ekim 2018 Yayınlandı! Birbirinden Güzel Aktüel Fırsatları…
Konu Altı

6 Ekim 2018 ŞOK Aktüel kataloğu yayınlandı. Müşterilere duyurulan ŞOK Aktüel kataloğunda genellikle ev ihtiyaçları yer alıyor. 25 TL ve üzeri alışverişler için her aktüel kataloğunda olduğu gibi yine uygun fiyata ürünler bulunuyor. Aynı zamanda elektronik kategorisinde televizyon, ev ihtiyaçları kategorisinde, battaniye, çarşaf, yastık yer alıyor. Tüm bu ürünler çok uygun fiyatla müşterilerin beğenisine sunuluyor.

Elektronik Ürünler

ŞOK Aktüel kataloğunda elektronik ürünlere bakacak olursak karşımıza sadece televizyon çıkıyor. Axen markalı bu televizyon haricinde haftasonuna özel yayınlanan katalogda herhangi bir elektronik ürün yok. Bu televizyonda uygun fiyatı ve yüksek özellikleriyle birlikte dikkat çekiyor.

Axen 40″ Uydu Alıcılı Full HD LED TV

ŞOK Aktüel kataloğunun en pahalı ürünü olarak öne çıkan Axen markalı bu televizyon tam bir fiyat – performans ürünü. Uygun fiyatı ve sunmuş olduğu özelliklerini ele alırsak, alınabilecek en mantıklı televizyonlardan biri olarak öne çıkıyor. ŞOK Aktüel kataloğundaki bu televizyon 2 farklı HDMI çıkışına, 2 tane 8 W ses çıkışına 1920 x 1080 px ekran çözünürlüğüne ve 102 cm ekran boyutuna sahip bir şekilde üretilmiş. Usb Media Player özelliği bulunan televizyon 2 yıl boyunca garanti altında. Üretim kaynaklı meydana gelebilecek en ufak problemde direkt olarak problem ortadan kaldırılacak, garanti süresince ücretsiz bir şekilde bakım, onarım ve değişim hizmetleri verilecektir. Bu ürünü 1.099 TL’ye ŞOK Aktüel kataloğunda bulabilirsiniz. Dilerseniz peşin yerine 6 farklı taksite böldürerek, taksitli bir şekilde de alabilirsiniz.

Ödeme noktası tamamen sizin ödeme gücünüzle alakalı. İster peşin alın, isterseniz taksitle. Taksitle vade farkı oluştuğunu bilmelisiniz.

Ev İhtiyaçları

Ev ihtiyaçları say say bitmez. ŞOK Aktüel kataloğunda bu hafta ev ihtiyaçları kategorisinde yatak odalarına yönelik ihtiyaçlar bulunuyor. Ayrıca erkek / kadın ev terliği ve yastıklar da yine Ev İhtiyaçları arasında yer alıyor. Uygun fiyatla satılan bu söz konusu ev ihtiyaçları ŞOK Aktüel kataloğunun neredeyse %80’ini oluşturuyor diyebiliriz.

Tek Kişilik Pamuklu Battaniye

Havaların soğumasıyla birlikte artık yorganların üzerine battaniye alma vakti gelmiş demektir. Veya evde normal otururken battaniye kullanma vakti. Her ne sebepten olursa olsun pamuklu battaniyelere özellikle bu mevsimde çok ihtiyacımız olacak. ŞOK Aktüel kataloğunun bu haftaki sayısında yer alan tek kişilik pamuklu battaniye fiyatı 24.90 TL. 1 kişi bu battaniyeye rahatlıkla sığabiliyor, ayrıca tek kişilik bazayı da kapatıyor.

Tek Kişilik Çarşaf Seti

Yatak odaları ve çocuk odalarında kullanabilecek olduğunuz tek kişilik çarşaf seti çok hoş ve sade bir görünüme sahip. %100 pamuktan imal edilen çarşaf setinin her köşesi lastikli. Bu sayede çarşafları takarken zorlanmıyorsunuz. Zorlanmanın yanı sıra uyurken de çok kolay bir şekilde çıkıp ayağınıza dolanmıyor, bozulmuyor. 22.90 TL’ye ŞOK Aktüel kataloğunda ürünü bulabilirsiniz.

Dekoratif Kırlent

Birbirinden farklı renklerle gelen dekoratif kırlentler adet olarak satılıyor. Çok kaliteli yapısı bulunan bu kırlentlerin fiyatları da uygun bir şekilde öne çıkıyor. ŞOK Aktüel kataloğunda kırlentlere çok fazla rastlamadık. Fakat yine daha önceki zamanlarda gelmişti ve herhangi bir şikayet söz konusu olmamıştı. Bu sebepten ihtiyacınız varsa rahatlıkla ürünü alabilirsiniz. 29.90 TL fiyatla ŞOK Aktüel kataloğunda bulabilirsiniz.

Çift Kişilik Pamuklu Battaniye

Tek kişilik battaniye bana yetmez diyorsanız, ya da evliyseniz ve yatak odanız için battaniye alıyorsanız bu durumda çift kişilik battaniyelere yönelmeniz gerekecektir. Uygun fiyatla satılan çift kişilik pamuklu battaniyenin kalitesi yine ŞOK Aktüel kataloğunda yer alan diğer ürün tek kişilik pamuklu battaniye gibi. Bu konuda herhangi bir şüpheniz olmasın. Sadece 3 TL farkla 27.90 TL’ye ŞOK Aktüel kataloğunda ürünü bulabilirsiniz. Tek kişilikten 3 TL fazla vererek çift kişilik almak daha mantıklı olacaktır.

Çift Kişilik Çarşaf Seti

Çift kişilik bu çarşaf seti, yine tek kişilik çarşaf setiyle aynı. Birbirinden farklı renkleri bulunuyor ve çok kaliteli kumaşı var. %100 pamuktan imal edilen çift kişilik çarşaf setinin 4 tarafında da lastikler bulunuyor. 27.90 TL’ye alabileceğiniz bu çarşaf seti ŞOK Aktüel kataloğunun en sık sorulan ürünlerinden birisi. Alınır mı? İhtiyaç varsa, fiyatı da göz önüne getirildiğinde ve rakiplere bakıldığında alınır diyebiliriz.

25 TL ve Üzeri Alışverişlerde

25 TL ve üzeri alışverişlerde ŞOK Aktüel kataloğunda Lipton Earl Grey Dökme Çay 500 gr 16.90 TL’den 10.00 TL’ye düşüş gösterecek. Uygun fiyata alabileceğiniz bu çayın yanı sıra Yumoş Extra 3’lü Fırsat Paketini de alabilirsiniz. Bunun fiyatı ise 19.00 TL. Normalde 29.90 TL idi.

Bazı ürünler ve fiyatları:

6 Ekim 2018 ŞOK Aktüel Kataloğu
Ürün Fiyat
Axen Uydu Alıcılı Full HD Led TV 1.099 TL
Gezer Erkek / Kadın Terlik 14.90 TL
Tek Kişilik Pamuklu Battaniye 24.90 TL
Çift Kişilik Pamuklu Battaniye 27.90 TL
Tek Kişilik Çarşaf Seti 22.50 TL
Çift Kişilik Çarşaf Seti 27.90 TL
Dekoratif Kırlent 29.90 TL
Aktüel Bitiş Tarihi 9 Ekim 2018
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ