Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/haberstand.com/public_html/wp-content/themes/haber/header.php on line 111

Son Zamanların Popüler Çiğköftecisi Ali Usta, Küçük Çocuğa Yaptıklarıyla Gündemde!

  • 06 Şubat 2019
  • 515 kez görüntülendi.
Son Zamanların Popüler Çiğköftecisi Ali Usta, Küçük Çocuğa Yaptıklarıyla Gündemde!
Konu Altı

Birkaç gün önce çiğköfte satışı yaptığı alanın karşısında şarkı söyleyen ve etrafa herhangi bir şekilde zararı dokunmayan gençlere şiddet uygulayarak tepkileri üzerinde toplayan Çiğköfteci Ali Usta, bu kez de bir küçük çocuğa bağırmasıyla birlikte gündeme geldi. Küçük çocuğa ses yükselterek “l.n” diyen Ali Usta’nın video yorumlarında “hiç yakışmadı” gibi birçok yorum yer aldı.

“Umarım Cezanı Bulursun”

Bundan birkaç gün önce şarkı söyleyen çocuklara tokat atan ve bununla gündeme gelip ayıplanan Çiğköfteci Ali Usta, bir kez daha yaptığı hareketle birlikte ayıplandı. “Babama da çiğ köfte verir misin?” diyen bir çocuğa “Yürü git l.n” diyeren Ali Usta, sesini çok yükseltince küçük çocuk korktu.

Bu anların videoya alınmasıyla birlikte video sosyal medya üzerinde yayıldı. Binlerce yorum geldi ve Çiğköfteci Ali Usta kınandı. Ali Usta’nın videosunda ise en çok beğeni alan yorumda “Şarkı söyleyen çocukları dövdükten sonra şimdi de küçücük çocuğa ses yükseltiyor ve korkutuyor, olacağı buydu zaten. Umarım cezanı bulursun” yazıyor.

Müzik Söyleyen Çocukları Darp Etmişti

Bundan birkaç gün önce bir grup genç, çiğköfteci Ali Usta’nın satış yaptığı alanın önünde şarkı söyleyerek video çekip, sosyal medya hesaplarına atmak istemişlerdi. Arkadaşları gençleri kayıt ederek, güzel bir şekilde müzik söyleyen gençlerin yanına gelen Ali Usta, dağılmaları için kafalarına vurarak gençleri darp etmişti. Bu görüntülerin de sosyal medyada yayılması Ali Usta’yı ayıplayanların sayısını artırmıştı. Görüntülerin yaşandığı günün ertesi günkü akşamında ise tüm haber kanalları videoyu yayınlamıştı.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ