Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/haberstand.com/public_html/wp-content/themes/haber/header.php on line 111

Sosyal medya fenomeni kavgada düşük tehlikesi yaşadı

  • 02 Eylül 2018
  • 941 kez görüntülendi.
Sosyal medya fenomeni kavgada düşük tehlikesi yaşadı
Konu Altı

Sosyal medyada yayımladığı videolar ile fenomen olan, ardından şarkıcılığa transfer olan Banu Parlak, eşinin kendisini aldattığını söylediği bir kadın tarafından iddiaya göre darp edildi.

Sabah’tan Dilek Yaman’ın haberine göre vaka 21 Mart günü yaşandı. Sinem Ö. isimli genç kadın, bir arkadaşıyla buluşmak üzere İstanbul Çapa’da bir yere gitti. Akşam saat 18.30’da arkadaşıyla buluşan genç kadın, karşısında şarkıcı Banu Parlak’ı gördü. Parlak yanındaki arkadaşıyla beraber Sinem Ö.’ye iddiaya göre, eşiyle beraber olduğu iddiasıyla hakaret ve tehdit içerikli sözler söyledi. İkisi arasında başlayan münakaşa kısa süre sonra arbedeye dönüştü ve gebe olan Parlak çocuğunu düşürme tehlikesi yaşadı. Vaka sonrası Parlak, sosyal medya hesabından, eşinin kendisini aldattığını ileri sürdüğü Sinem Ö.’yü hedef gösteren paylaşımlar yaptı. Hususi bir bankada çalışan Sinem Ö., İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı’na başvurarak Parlak’ın kendisini takip ederek darp ettiğini ve sosyal medyada hedef gösterdiğini, hakaret ve tehdide maruz kaldığını ileri sürerek şikayetçi oldu. Genç kadının ihbarı sonrası, Parlak hakkında soruşturma başlatıldı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ