Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/haberstand.com/public_html/wp-content/themes/haber/header.php on line 111

Stranger Things’in Yeni Bir Kitabı Geliyor

  • 15 Haziran 2018
  • 462 kez görüntülendi.
Stranger Things’in Yeni Bir Kitabı Geliyor
Konu Altı

Diziseverlerce ilk iki sezonu oldukça beğenilen Stranger Things’in yeni bir kitabı geliyor. Eleven’ın geçmişini ve annesi Terry’i anlatacak kitap, CIA’in MKUltra deneylerine de değinecek. 

Dünyanın en büyük yayınevlerinden birisi olan Random House, kitabı dizi odaklı bir şekilde piyasaya sürmeyi düşünüyor. Önümüzdeki sonbaharda piyasaya çıkacak iki kitaptan birisi Stranger Things hakkında oyunculara bazı ipuçları vermeyi hedeflerken (Stranger Things: World Turned Upside Down) öteki kitap, sıra serisinin kamera arkasını anlatacak. (The Official Behind-The-Scenes Companion) Kitabı kaleme alacak ad Gwenda Bond ise yazacağı yapıt hakkında şöyle bir tweet attı:

“Haberim şu ki; Stranger Things’in ilk romanını ben yazacağım. Kitabım Eleven’in annesi Terry ve MKUltra programıyla ilgili olacak. Bu sayede Terry’i yeni bir şekilde tanıyacak ve seveceksiniz. Gerçekten çok heyecanlıyım!”

Henüz isimleri belli olmayan kitaplar, ikinci sezonda gördüğümüz Eleven’ın annesi Terry Ives’ın yaşam hikayesini işleyecek. Diziyi izleyenler Terry Ives’ın uyuşturucu kullandığı için böyle bir çocuk dünyaya getirdiğini zaten biliyordu. Önümüzdeki güz çıkacak kitap, Terry’ye yapılan MKUltra’daki uyuşturucu testlerini ve sonuçlarını işleyecek.  

Milyonlarca İnsanın Yollarını Gözlediği Stranger Things’in 3. Sezonuyla İlgili Yeni Haberler Var

Sizi 1960’lara götürecek olan hikaye, şayet Stranger Things hayranıysanız kitapçılara çıkar çıkmaz almanız gereken bir yapıt olabilir. 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ