İÇİŞLERİ BAKANI SÜLEYMAN SOYLU’YA ACI HABER! EN YAKINI SİLAHLI SALDIRI SONUCU YAŞAMINI YİTİRDİ.

Türkiye Cumhuriyeti İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun Trabzon’un Of ilçesinde yaşayan kuzeni Sefa Dönmez’in hayatını kaybettiği öğrenildi. 59 yaşında olan kuzen Sefa Dönmez, nedeni bilinmeyen bir şekilde uğradığı silahlı saldırı sonucu yaşamını yitirdi.

Saldırgan Fatih U.’nun olay yerinde yakalanarak polise teslim edildiği açıklandı.

Kamupersoneli.net’te yer alan habere göre, Trabzon Of’da Atatürk Bulvarı yakınlarında meydana gelen olayda, katil zanlısı ile Türkiye Cumhuriyeti İçişleri Bakanı Soylu’nun kuzeni Sefa Dönmez arasında henüz nedeni bilinmeyen nedenle tartışma yaşandı. Aralarında daha önce de şiddetli tartışmalar yaşanmış ve olay adli mercilere intikal etmişti.

Süleyman Soylu kahroldu! O isim hayatını kaybetti.

5 ADET KURŞUN SIKTI

Tartışmanın alevlenerek kavgaya dönüşmesinin ardından, isminin Fatih U. olduğu anlaşılan saldırgan, Sefa Dönmez’e belindeki silahıyla ateş etti.

Vücuduna isabet eden kurşunlarla ağır yaralanan Sefa Dönmez olduğu yere yığıldı. Meydana gelen bu elim hadisede saldırgan Fatih U., Sefa Dönmez’e tam 5 el ateş etti ve Dönmez’in vücuduna tam 5 kurşun isabet etti.

Olay Trabzon’un Of ilçesinde meydana geldi. Aralarında daha önceden de bir anlaşmazlık bulunan ikili yeniden münakaşaya girince Fatih U. yanındaki silahla Sefa Dönmez’e art arda ateş etti.

Of Kaymakamlığından yapılan ilk açıklamaya göre katil ile maktulün aralarında daha önce adli makamlara da intikal eden bir husumetleri olduğu, olay yerinde karşılaşmaları doğrultusunda sözlü bir kavgaya tutuştukları ve daha sonra ise zanlı Fatih U.’nun belindeki silahını çekerek, Sefa Dönmez’e ateş ettiği belirtildi.

HAYATINI KAYBETTİ

Vatandaşların ihbarları üzerine olay yerine gelen sağlık ekipleri İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun kuzeni Sefa Dönmez’e hemen müdahale ettiler. Yapılan ilk müdahalenin ardından Of Devlet Hastanesi’ne kaldırılan Sefa Dönmez, doktorların tüm müdahalelerine rağmen hayata tutunamayarak, 59 yaşında hayatını kaybetti.

SALDIRGAN YAKALANDI MI?

Olaydan sonra Fatih U.’nun olay yerinde yakalandığı ve silahı ile birlikte polise teslim edildiği açıklandı. Cinayetin ne için işlendiği hala daha gizemini korurken polis, olayla ilgili soruşturma başlattı.

Sefa Dönmez’e Allah’tan rahmet diliyoruz.

.