Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/haberstand.com/public_html/wp-content/themes/haber/header.php on line 111

Süper Loto Oynadı Çıkan Söylentiler Hayatını Mahvetti!

  • 31 Ekim 2018
  • 328 kez görüntülendi.
Süper Loto Oynadı Çıkan Söylentiler Hayatını Mahvetti!
Konu Altı

Balıkesir’de ikamet etmekte olan 32 yaşındaki Ali Kayman’ın hayatı kabusa döndü. Süper Loto kazandığı söylentileri sonucunda hayatı tamamen değişen Kayman sosyal medyada ikramiyenin kendisine çıktığı iddiasıyla birlikte çok sayıda kişi tarafından tebrik edildi ve bir banka görevlileriyle görüştü. Söylentilerden dolayı huzurunun kalmadığını dile getiren 32 yaşındaki Kayman, ikramiyenin kendisine çıkmadığını anlattı.

Burhaniye’de geçen perşembe akşamı gerçekleştirilen çekiliş sonucunda toplam olarak 24.541.065 TL değerinde ikramiyeyi kimin kazandığının açıklanmaması tüm ilçede merak konusu olmuş durumda. Kazanan şans oyunu bayisinin telefonları durmak bilmezken, müşteri sayısı 2 kat artış göstermiş durumda.

6 rakamın 6’sını da bilerek büyük ikramiyeye sahip olan talihlinin Balıkesir Hürriyet Meydanın’daki kuponu oynadığı bayinin önü, şansını denemek isteyenler ve meraklılarla doldu taştı.

Hayatı Tamamen Değişti

İlçeye Süper Loto çıktığı yönündeki haberlerden birinin altında Belediye işçisi Ali Kayman’ın adı yazıyordu. Bunun üzerine söylentiler dönmeye başladı ve yavaş yavaş Kayman’ın hayatı kabusa dönmeye başladı. Kayman’ı tebrik edenler, kendisine ulaşanların sayısı her geçen gün artarken, her ne kadar kendine çıkmadığını söylese de kimseyi inandıramadı. Bir banka görevlilerinin de kendisine gelerek, kendilerini yatırım hususunda tercih etmeleri gerektiğini belirtti.

Söylentilerden dolayı hayatının değiştiğini ifade eden Ali Kayman, bir arkadaşının Süper Loto haberlerinin altına şaka amaçlı Ali Kayman yazdığını ve bunun üzerine söylentilerin git gide yayıldığını, bir anda telefonlar susmak bilmezken, herkesin yanına gelerek kutlamak istediğini söyledi. Günlerdir ikramiyenin kendisine çıkmadığını anlatmaya çalıştığını ileten Kayman, bunun şakasının bile çok kötü olduğunu, mesai arkadaşları dahil kimsenin anlamak istemediğini söyleyen Kayman, sokağa çıkamayacak duruma geldiğini anlattı.

Şans oyunlarını aktif olarak oynadığını dile getiren Kayman, ikramiyenin kendisine çıkmadığını, söylentilerin yalan olduğunu ve artık telefonlarını susturmaları, kutlamamalarını istedi. Laf anlatamayan Ali Kayman, haber ekiplerini çağırarak sesini duyurma amacıyla açıklamalar gerçekleştirdi.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ