Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/haberstand.com/public_html/wp-content/themes/haber/header.php on line 111

Suriyeli Cani Babanın Yaptıkları Kan Dondurdu!

  • 20 Ekim 2018
  • 486 kez görüntülendi.
Suriyeli Cani Babanın Yaptıkları Kan Dondurdu!
Konu Altı

İstanbul Arnavutköy’de ikamet etmekte olan Suriye vatandaşı bir cani baba, eşi ve 2 çocuğunun boğazını kesti. Eşini ve çocuklarını öldürdükten sonra kendi boğazını da keserek intihar etmeye çalışan cani adam, ağır yaralı bir şekilde hastaneye kaldırılarak tedavi altına alındı.

İstanbul Arnavutköy’de Suriye uyruklu olduğu tespit edilen bir baba, eşiyle birlikte 4 ve 6  yaşında küçük 2 erkek çocuğunun boğazlarından keserek öldürdü. Ardından ise kendi boğazını kesen cani baba, ağır yaralı bir şekilde hastaneye kaldırıldı. Yaşanan olayla birlikte bölgeye birçok polis ve sağlık ekibi sevk edildi. Alan savaş alanına döndü.

Küçük Bir Kavgayla Başladı

Olay Yunus Emre Mahallesi Akduman Sokak üzerinde yer alan 3 katlı binanın ilk katında gelişti. Yapılan iddialara göre, Esenyurt’ta ikamet etmekte olan Suriye uyruklu Enver İbrahim ve yine Suriye uyruklu Media Hasan çifti, kavga etmeye başladı.

Evden Ayrılan Kadın Kapıyı Açmayınca Sinir Krizi Geçirdi

Kavgadan dolayı Media Hasan, 4 ve 5 yaşındaki iki çocuğunu da yanına alarak Arnavutköy’de ikamet eden amcasının evine gitti. Eşi ve çocuklarının arkasından giden Enver İbrahim, kapıyı çalmasına rağmen kimse kapıyı açmayınca sinir krizi geçirdi. İlk iki çocuğunun boğazını keserek öldüren Enver İbrahim, ardından ise eşinin çeşitli bölgelerinde bıçak yaralamaları yaptı. Eşi ölene kadar bıçaklayan Enver İbrahim en son bıçağı kendi boğazına sapladı ve intihar etmek istedi. Ölmeyen Enver İbrahim’e gelen sağlık ekipleri tarafından olay yerinde ilk müdahale yapıldı. Müdahalenin gerçekleştirilmesiyle birlikte yaşadığı tespit edilen İbrahim heme Arnavutköy Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı.

Mahalle Halkı Şaşkın

Türkiye’nin gündemine oturan bu cani baba, talihsiz kadını ve 2 çocuğunu ebediyete gönderdi… Yunus Emre Mahallesi sakinleri ise olayı duyar duymaz alana geldiklerini ve gördükleri karşısında dilini yuttuklarını belirtti.

Suriyeli cani babanın yapmış olduğu bu caniliği büyük bir şaşkınlıkla izleyen mahalle halkından çoğu canlı yayın açtı, fotoğrafladı ve videoya aldı. Suriye uyruklu İbrahim’in hayati tehlikesi devam ediyor. Ağır yaralı bir şekilde tedavisi de büyük bir hızla devam etmekte.

Çıktığı takdirde çok yüksek cezalar alacak olan İbrahim, Türkiye’de karıştığı olay sebebiyle cezasını da Türkiye sınırları içerisinde bulunan bir cezaevinde çekecek.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ