Yaşam

Sürücülere müjde! Akaryakıta son dakika indirimi geldi!


Gündemden düşmeyen benzin ve motorin fiyatlarıyla ilgili her gün farklı bir gelişme yaşanmaya devam ediyor.

Üst üste gelen zamlardan bunalan sürücüler akaryakıta indirim var mı, benzine indirim geldi mi, motorine indirim geldi mi gibi soruların yanıtlarını merak ediyor ve araştırıyor.

Mynet’te yer alan habere göre, milyonlarca sürücünün yüzünü güldüren haber sonunda geldi. Konu ile ilgili olarak aktarılan detaylara göre, Ukrayna ile Rusya arasındaki savaş ve döviz kurundaki hareketlilikle beraber akaryakıt fiyatları da hızlı bir şekilde yükselmişti. Konu ile ilgili olarak aktarılan son dakika bilgilerine göre, 30 liraya kadar çıkan motorin için beklenen müjde geldi.

pexels sergio souza 3602009
motorin

Üst üste gelen zamlardan bunalan sürücüler akaryakıta indirim var mı, benzine indirim geldi mi, motorine indirim geldi mi gibi soruların yanıtlarını merak ediyor ve araştırıyor. Verilen son dakika bilgilerine göre, otomobil sahiplerinin artan benzin ve motorin fiyatlarıyla beraber kullanımlarını azalttığı aktarıldı. Son dönemde brent petrolde yaşanan düşüşlerle beraber benzin fiyatlarına da indirim geldi. Konu ile ilgili olarak açıklanan verilere göre, benzinin litre fiyatı 22.72 liradan satılırken motorinin litresi de 25.38 liradan satılıyordu. Milyonlarca araç sahibinin beklediği müjde geldi ve motorin indiriminin tarihi belli oldu.

MİLYONLARCA SÜRÜCÜYE MÜJDE! MOTORİNE İNDİRİM GELİYOR!

Sektör temsilcilerinin verdiği son dakika bilgilerine itibaren bu geceden itibaren motorine 92 kuruşluk bir indirim müjdesi geldi. Söz konusu indirimle beraber yarın sabahtan itibaren mega kent İstanbul’da 25.38 liradan satılan motorinin litre fiyatı 24.46 liraya düşmüş olacak.

pexels skitterphoto 9796

İSTANBUL’DA AKARYAKIT FİYATLARI NE KADAR? İSTANBUL GÜNCEL AKARYAKIT FİYATLAR 25 TEMMUZ 2022

İstanbul benzin fiyatları: 22.73 Türk Lirası
İstanbul motorin fiyatları: 25.38 Türk Lirası

ANKARA’DA AKARYAKIT FİYATLARI NE KADAR? ANKARA GÜNCEL AKARYAKIT FİYATLAR 25 TEMMUZ 2022

Ankara benzin fiyatları: 22.84 Türk Lirası
Ankara motorin fiyatları: 25.49 TL Türk Lirası

BENZİN FİYATLARINDA SON DAKİKA! BENZİN FİYATLARINA DA İNDİRİM GELECEK Mİ?

Konu ile ilgili olarak aktarılan detaylara göre, merakla beklenen ilk indirim motorin fiyatlarına geldi. Gündemden düşmeyen Brent petroldeki son duruma göre önümüzdeki günlerde benzin fiyatlarına da bir indirim gelebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu