Ekonomi

Sürücülere son dakika müjdesi! Motorinden sonra benzine de indirim yolda!


Milyonlara sürücünün merakla beklediği akaryakıt indirimi için müjde geldi. Aktarılan son dakika bilgilerine göre, motorinden sonra şimdi de benzinde indirim bekleniyor. İşte detaylar…

Habertürk’te yer alan habere göre, milyonlarca kişi tarafından merak edilen ve araştırılan mazot fiyatlarına bugün itibariyle indirim geldi. Açıklanan resmi rakamlara göre, Fed faiz kararı öncesi brent petrol fiyatlarında meydana gelen düşüşle beraber benzin ve mazot fiyatlarında indirimler de arka arkaya gelmeye başladı. Aktarılan resmi rakamlara göre, son olarak da mazota 92 kuruşluk bir indirim yapıldı.

pexels skitterphoto 9796

Peki mazot indiriminden sonra benzinde de indirim olacak mı? Güncel akaryakıt fiyatları ne kadar? İşte kalem kalem benzin, mazot, LPG fiyatları 26 Temmuz 2022…

Milyonlarca sürücünün yüzünü güldüren motorin indiriminden sonra şimdi gözler benzin indirimine çevrildi. Konu ile ilgili olarak aktarılan son dakika bilgilerine göre, Fed’in olası faiz artırımı etkisiyle brent petrol fiyatlarında yaşanan sert düşüşler dikkat çekti. Yine aktarılan son dakika bilgilerine göre, Brent petrol fiyatlarındaki düşüş beraberinde benzin, mazot ve LPG fiyatlarına da indirim şeklinde yansıdı. Yine aktarılan detaylara göre, son olarak mazota 92 kuruşluk bir indirim yapılmıştı.

Önerilen İçerik :   Kırmızı et fiyatlarında son durum ne? Güncel Kırmızı et fiyatları!

Peki mazot indiriminden sonra benzinde de indirim olacak mı? Güncel akaryakıt fiyatları ne kadar? İşte kalem kalem benzin, mazot, LPG fiyatları 26 Temmuz 2022…

PETROLDE DÜŞÜŞ YÜZDE 5’İ GEÇTİ

Son zamanlarda sık sık gündeme gelen petrol fiyatları, küresel resesyon beklentilerinin güçlenmesiyle talebin azalacağına yönelik endişelerle düşüş gösterdi. Aktarılan detaylara göre, gündemden düşmeyen ham petrol fiyatı 11 Mayıs tarihinden itibaren ile 100 doların altına indi.

Yine verilen son dakika bilgilerine göre, dünya genelindeki yükselen enflasyon ve resesyon endişeleri küresel piyasalarda fiyatlanmaya başladı. Aktarılan detaylara göre, ABD’nin 10 yıllık tahvil faizi yüzde 2,80 seviyelerine kadar gerilerken ons altın ve borsalarda yüzde 3’e varan düşüşler görüldü. Yine merakla beklenen rakamlara göre, dolar endeksi de 106 puanı aştı ve 20 senenin zirvesine yükseldi.

pexels pixabay 248747
benzin

BENZİNE İNDİRİM Mİ GELİYOR?

Sektör kaynakları tarafından verilen son dakika bilgilrine göre, 27 Temmuz tarihi itibariyle benzinde 50 kuruş bir indirim bekleniyor.

İSTANBUL AKARYAKIT FİYATLARI 26 TEMMUZ

Anadolu yakasında bir litre benzin fiyatı: 22,71 lira
Anadolu Yakası’nda 1 litre mazot fiyatı: 24,48 lira
İstanbul Anadolu Yakası’nda LPG litre fiyatı: 10,79 lira
İstanbul Avrupa Yakası 1 litre motorin fiyatı: 24,50 lira
İstanbul Avrupa Yakası bir litre benzin fiyatı: 22,70 lira
İstanbul Avrupa Yakası LPG litre fiyatı: 10,97 lira

Önerilen İçerik :   Motorine zam üstüne zam! Arabası olanlar dikkat! Güncel motorin fiyatları ne kadar oldu?

ANKARA BENZİN VE MOTORİN FİYATLARI 26 TEMMUZ 2022

Ankara 1 litre benzin fiyatı: 22,83 lira
Ankara 1 litre motorin fiyatı: 24,62 lira
Ankara LPG fiyatı 10.84 lira

İZMİR AKARYAKIT FİYATLARI 26 TEMMUZ 2022

İzmir 1 litre benzin fiyatı: 22,84 lira
İzmir LPG fiyatı 10,64 lira
İzmir 1 litre motorin fiyatı: 24,58 lira

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu