Survivor All Star 2022 ne zaman bitecek? Survivor 2022 bitiş tarihi ne zaman? Survivor 2022 final tarihi!

Survivor All Star 2022 ne zaman bitecek? Survivor 2022 bitiş tarihi ne zaman? sorularının yanıtı ve Survivor 2022 final tarihi en çok merak edilen ve aratılan sorular arasında yer alıyor.

TV8’in reyting rekorları yarışma programı Survivor All Star 2022’nin finalinin ne zaman olacağı izleyiciler tarafından merak ediliyor. Çok az yarışmacının kaldığı adada büyük final için adeta nefesler tutuldu. Sıkı takipçilerin final gününü merakla beklediği Survivor’da bu senenin şampiyonunun kim olacağı da en çok merak edilen konular arasında yer alıyor.

Survivor All Star 2022 ne zaman bitecek? Survivor 2022 bitiş tarihi ne zaman? Survivor 2022 final tarihi!

Survivor hangi tarihte bitecek? İşte Survivor’ın biteceği tarih!

Hürriyet’in aktardığına göre, TV8’in reyting rekorları kıran Survivor yarışmasının izleyicileri Survivor 2022 final tarihine odaklandı. Peki Survivor ne zaman bitecek?

Survivor All Star 2022 ne zaman bitecek? Survivor 2022 bitiş tarihi ne zaman?

Konu ile ilgili olarak aktarılan detaylara göre, Survivor’da 2021 sezonu 129 bölüm yayınlanmış ve 25 Haziran 2021 tarihinde de sona ermişti. Bu sezon da benzer tarihlerde final yapılması bekleniyor.

EN SON KİM ELENDİ?

Büyük final için geri sayımın başladığı ve nefeslerin tutulduğu Survivor All Star’da heyecan hız kesmeden sürüyor. Yarışmacı sayısının giderek azaldığı Survivor’da haftanın eleme adayları geçtiğimiz günlerde belli olmuştu. Heyecanlı ve duygu dolu anların yaşandığı konsey gecesinde haftanın en az oyunu alan Anıl Baki elendi.

Survivor All Star 2022 ne zaman bitecek? Survivor 2022 bitiş tarihi ne zaman? Survivor 2022 final tarihi!

GERGİN ANLAR YAŞANDI

TV8 ekranlarının sevilen programı Survivor Ekstra programında gergin anlar yaşandı. Canlı olarak yayınlanan programda Anıl Baki’nin yarışmaya veda etmesi üzerine sinirlenen Furkan Dede yaptığı açıklamada Ogeday’ın sakatlığına inanmadığını dile getirdi. Bunun üzerine Survivor Ekstra’ya bağlanan Acun Ilıcalı ise finale günler kala yapılan yorumlara sinirlendi.

Söz konusu açıklamasında böyle bir sakatlık görmedğini söyleyen yorumcu Furkan Dede, Ogeday ile ilgili yaptığı konuşmada “Yarım yürüyor sonra geliyor kürek çekiyor. Bu nasıl bir sakatlık ya? Ben böyle bir sakatlık görmedim. Koşarak düzelemez bir insan bana sorarsan sakatlığı da bir soru işaretidir” şeklinde konuşmuştu.