03 / 06 / 2023

Survivor All Star 2022 yarışmacıları belli oldu mu?

Survivor All Star 2022 yarışmacıları belli oldu mu?
Acun Ilıcalı'nın sunduğu Survivor'da en iyilerin yer aldığı sezon olan 2022 Survivor All Star yarışmacıları belli oldu mu?

Acun Ilıcalı’nın sunduğu Survivor’da en iyilerin yer aldığı sezon olan 2022 Survivor All Star yarışmacıları belli oldu mu?

Acun Ilıcalı’nın sunduğu Survivor’da en iyilerin yer aldığı sezon olan 2022 Survivor All Star yarışmacıları merak ediliyor.

TV8’in sevilen yarışma programı Survivor All Star 2022 ile ilgili yaşanan gelişme, programın sıkı takipçilerini sevindirdi. Survivor 2020 ikincisi Barış Murat Yağcı’nın ardından kadroya dahil olan ikinci isim de belli oldu.

Çekimleri Dominik’te gerçekleştirilen, yapımcılığını ve sunuculuğunu Acun Ilıcalı’nın üstlendiği Survivor All Star 2022’nin ikinci yarışmacısının Aleyna Kalaycıoğlu olduğu iddia edildi.

Survivor All Star 2022 yarışmacıları belli oldu mu?

Öte yandan burun estetiği yaptıran Kalaycıoğlu, son hali ise sosyal medyayı salladı.

Geçtiğimiz gün bir alışveriş merkezinde magazin muhabirlerinin sorularını yanıtlayan Barış Murat Yağcı, Survivor All Star 2022 yarışmasına katılacağını açıkladı.

Survivor All Star 2022 yarışmacıları belli oldu mu?

Yeniden yarışma programında şansını deneyecek olan Yağcı, yaptığı açıklamada, ”Survivor All Star 2022’ye katılacağım için mutluyum, bu sefer daha farklı olacak. O sebeple çok heyecanlıyım” ifadelerini kullandı.

0 Yorum

Bu konu için hiç yorum yazılmamış, ilk yorumu siz yazarak destek verin!

Yorum Yap