Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/haberstand.com/public_html/wp-content/themes/haber/header.php on line 111

Survivor iletişim ödülünü kimler kazandı? Survivor Adem’in korkutan anları

  • 17 Haziran 2018
  • 383 kez görüntülendi.
Survivor iletişim ödülünü kimler kazandı? Survivor Adem’in korkutan anları
Konu Altı

Survivor iletişim ödülünde kıran kırana bir mücadele daha yaşandı. Son dönemlere girilen Survivor’da artık her oyun fazla değerli her mücadele ise nefesleri kesiyor. Survivor’da bu akşam oynanan mükafat oyununda adeta nefesler tutuldu. Adem Kılıççı’nın soluk almakta zorlandığı anlar herkesi tedirgin etti. Peki Survivor iletişim ödülünü kim kazandı?

SURVİVOR İLETİŞİM ÖDÜLÜNÜ KİMLER KAZANDI?

Survivor’da iletişim ödülünü kazanan isimler belli oldu. Kıyasıya bir mücadelenin yaşandığı Survivor iletişim ödülünü kadınlarda Nagihan kazanırken erkeklerde kazanan ad Hilmicem oldu. Hilmicem kazandığı iletişim ödülünü Anıl Berk Baki ile paylaşırken Nagihan ise Hakan Hatipoğlu ile paylaştı. Survivor’da ödüle giden isimler aileleri ile konuşma fırsatı yakaladı.

SURVİVOR 100. BÖLÜM FRAGMANI

SURVIVOR’DA BÜYÜK ÖDÜL!

Survivor’da bu akşam yarışmacılar aka mükafat için yarıştılar. Arda Türkmen’in misafir olacağı bölümde Arda, yarışmacıları muhteşem bir bayram sofrası hazırladı. Erkeklerde ödülü kazanan ad Adem oldu. Kadınlarda ise Nagihan ödülü kazanan ad oldu. Adem yanına Sema’yı alarak ödüle iç oldu. Nagihan ise ödüle giderken yanına Hakan’ı aldı.

SEMBOL OYUNLARINI KİMLER KAZANDI?

Erkeklerde bu hafta sembolü saha ad Anıl Berk Baki oldu. (Bu Anıl’ın 2. sembolü oldu) Kadınlarda ise sembolü saha ad Nagihan Karadere oldu. (Bu Nagihan’ın 2. sembolü oldu).

NEW YORK ÖDÜLÜNÜ KİMLER KAZANDI?
?

Dün akşam yapılan yarışta tekrar nefesler tutuldu. New York ödülü için yarışan yarışmacılarda gülen yan Gönüllüler takımından oldu. Hakan ve Nagihan yanlarına Murat ve Hilmicem’i de alarak New York ödülüne gittiler. 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ